Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy hónapja jöttünk össze,mive...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja jöttünk össze,mivel most írja a szakdogát így keveset találkozunk.Feszült időszak,de úgy érzem mintha idegesíteném,feszkó lennék neki.azt mondta,nem tudja mit várok,meg kell ismerjük egymást jobban. Én gondolom túl vagy lehet valami baj?

Figyelt kérdés
20 L

2021. márc. 20. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. Nemtom, nálam sosem volt ilyen, de az exem (ő volt a lány) viselkedését elég erősen tudta befolyásolni más (például a suli).
2021. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak stresszel a szakdolgozat miatt. Adj neki időt, átvészeli.
2021. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem kell a feltételes mód, valószínűleg nem hiába érzed azt hogy idegesíted. Elég nagy stressz van most rajta és ez teljesen leköti az idejét, de tudta előre hogy mi vár rá, felesleges volt így kapcsolatba ugrania.


Az ilyen időszakok nem minden esetben persze, de sokszor az egyik kiváltó okai a szakításnak, mert nagyon eltávolodtok, a másik természetes közeledése pedig teherként van érzékelve.


Hagynod kell most, de számolj vele, hogy lehet vége lesz.

2021. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Hagyok időt neki, remelem nem adja fel, es ugy latja majd h hiaba friss a kapcsi, megeri megtartania😌

2021. márc. 20. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is most írom a szakdogát, meg most lesz az államvizsga, szóval meg tudom érteni a barátodat, nekem sincs most sok szabadidőm emiatt. Kva sok meló van a szakdogával, aztán a vizsgákra készüléssel is, aztán az államvizsgára készüléssel is. Most légy vele türelmes, kb még 2 hónap ez az egész, azt utána nyáron már annyit találkoztok, amennyit akartok.
2021. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te is egyetemre jársz?

Engem minden egyes vizsgaidőszakom megvisel. A két kezem összeteszem, hogy a vőlegényem a világ legtámogatóbb embere, más már biztosan nem viselt volna el. Ő viszont mindig nyugodt volt vizsgaidőszakban, az államvizsgakor viszont ő is kikészült. Szerintem ez természetes, csak egy friss kapcsolatban valószínűleg jobban előjön, hogy alig ismeritek egymást, közben meg azt látod hogy állandóan feszült a másik.

2021. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy ő hívjon Téged és akkor, amikor ideje engedi. Légy tekintettel arra, hogy most alapozza meg a jövőjét, tehát a JÓ szakdolgozatára kell összpontosítania (más egyébként szintén fontos dolgok mellett), mint 1-2 találka.
2021. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen én is egyetemista vagyok, de még csak másodéves így nem volt húzós vizsgaidőszakom. Eddig is tàmogattam és kijavítgattam neki. Viszont a sulinkban 3allamvizsgank is lesz, igy tripla annyira megertheto a kikeszulese köszönöm a válaszokat, igazatok van, turelmes leszek😬
2021. márc. 21. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak el keserítni de a ha pontosak a szavaid amit leírtál akkor ez a kapcsolat nem igazán fontos a fiúnak s szerintem nagyon nem gondolod túl...én a helyedben nem látnék bele sokat... F/52
2021. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
#9 Jól van papa, gondolom, te nem voltál végzős egyetemista, azért beszélsz ilyen könnyen xD
2021. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!