Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon leszbikus lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon leszbikus lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel jóban vagyunk egy ideje és észrevettem vele kapcsolatban egy-két apróságot. (Én leszbikus vagyok, de neki erről elvileg halvány fogalma sincs)


Szóval egy ideje szemet szúrt nekem, hogy pl. amikor megyünk egymás mellett, valahogy az az érzésem van, hogy szándékosan a kezemhez simítja a kezét menet közben, mintha azt akarná, hogy kéz a kézben menjünk, vagy egy másik: Van, hogy jólesően nyújtózom egyet, olyankor kilátszik az egész hasam és mintha lesné, óvatosan odasandítana (ugyanez, ha mondjuk valamit elejtek és lehajolok érte, vagyis lehet, hogy a hátsómat is nézi?)


Meg néha azon kapom, hogy olyan furán néz rám (de tényleg nem tudom, lehet, csak elbambul)


Szóval vagy én képzelődök, de esküdni mernék rá, hogy "megmozgatom a fantáziáját".


Ez így tudom, nem sok, de mit gondoltok? Egyenlőre nem tettem szóvá semmit, pont amiatt, hogy nem tudom eldönteni, mi van.


16/L



2021. jún. 2. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ezek nem jelek egyáltalán. Minden lány megnezi a másik hasát ha ki látszik főként összehasonlításkent :)) az utcán szerintem csak belepzeled h kez a kézben akarna jarni:)). Ennél több jel kéne h leszbikus legyen.
2021. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet, csak én szeretném annyira, hogy jelek legyenek? Tényleg nem tudom eldönteni, olyan fura. :/
2021. jún. 2. 09:37
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A hetero lányok is állandóan csekkolják egymást, hogy vajon jobban néznek-e ki a másiknál, sajnos ez még nem jelenti azt, hogy leszbikus.
2021. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Divatleszbik, majd elmúlik
2021. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jaj, ne! Most mondjátok meg, tényleg én vagyok ennyire hülye??? Igazából én szerettem bele az említett lányba és én akarok öntudatlanul tetszeni neki??? Hogyan deríthetném ki óvatosan, mi a helyzet?
2021. jún. 2. 10:06
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Fel kell hozni a témát általánosságban, és látni fogod, hogy reagál.
2021. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, ezek legfeljebb a vágyálmaidat tükrözik. Wishful thinking.
2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huhh! Hát nem tudok nagyon mit tenni, mint hogy tényleg kipuhatolni valahogy az álláspontját. :/ De bevallom, nagyon örülnék neki, ha a gyanúm mégis igaz volna.
2021. jún. 2. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
16 éves leszbikus. Mesélj még.
2021. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9, miért hány évtől lehet valaki szerinted leszbikus?


Kérdező, talán nézetek LMBT filmeket, akkor látod, hogy hogyan reagál.

2021. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!