Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg számít a kéz? Miért?

Figyelt kérdés
Akkor ha nekem nem valami szép a kezem akkor nem kellek? Kicsit ki van száradva vagy repedve és egy kis fehér folt is lett az öklömön meg egy kicsit sötétebb is az ujjab végei
2021. jún. 7. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ápolt kéz igenis fontos
2021. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen lehet ám segíteni, a férfiaknak sem tilos a kézápolás.
2021. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért van kiszáradva?

Mit csináltál?

2021. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szappan, körömkefe, kézkrém használata miatt nem szünik meg valaki férfinek lenni!
2021. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Fontos a kéz, hogy lássák, nem melós vagy-e.
2021. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miaz hogy melós?
2021. jún. 7. 15:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kéz igen fontos hogy hogy néz ki, a lányok nagy százalékban a körmöket nézi .
2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
#6: Ha azt se tudod mi az, az már egy jó pont!
2021. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ápolt a kezed. Pl. ne legyen koszos a körmöd alatt, ne legyen ilyen nagy hosszú igénytelen körmöd. Ha ki van száradva és zavar, akkor meg kend be. De az hogy van egy kis bőrhibád az semmi. Csak az a lényeg, hogy olyan rendezett legyen a kezed is.
2021. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Amin tudsz változtatni, azon miért ne tennéd?

"Kicsit ki van száradva vagy repedve", használj kézkrémet és megoldódik.


Emellett én is melós vagyok, mégis képes vagyok arra, hogy munka után szappannal és körömkefével 1-2 perc alatt megtisztítsam a kezeimet és a körmeimet a szennyeződésektől. Így én is jobban érzem magam és mások sem fogják azt gondolni, hogy "ápolatlan".

2021. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!