Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok az egyéjszakás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok az egyéjszakás kapcsoltatot? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúkhoz intézem a kérdésemet.

Mármint akivel ezt megcsináljátok az nyilván bejön nektek, nem? És akkor még valamikor szexkapcsolatban is benne vagytok ugyanazzal a lánnyal. De ennek mi értelme? Mármint ha bejöttök egymásnak, és rendszeresen csináljátok, akkor már nyilván ismeritek is egymást valamennyire, és ha ennyire kedvelitek egymást akkor miért nem jöttök össze úgy rendesen? Mi olyan rossz abban? Sokkal jobb, többet lehettek együtt is meg még stb. És mi jó a másikban nektek? Miért nem akartok rendes kapcsolatot ilyenkor?



2021. jún. 10. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nekem nem nagyon jöttek be, talán kétszer volt.
2021. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Pl. kedvelhetem,és vonzónak is találhatom akkor is,ha mellette egészen mások a célok az életben.Ebben az esetben nem akarok komolyat tőle.

Vagy ha mondjuk olyan élethelyzetben vagyok,amikor nem vágyom szoros kötődésre,vagy egyszerűen csak nincs időm egy komoly kapcsolatra.Egy szexkapcsolat nem igényel nagy kötődést,igényel azért odafigyelést,beszélgetést,és kell bele energiát fektetni,de jóval kevesebbet,mint egy komoly normális,kapcsolatba.

2021. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Baszki mennyi egyéjszakás kérdés van
2021. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
34%

Most tudod, hogy néz ki egy one night stand?


Elmegyek egy egyetemi buliba. Iszunk a haverokkal és ha van valami jó szingli csaj (az a jó ha egyedül van és ha kicsit elveszettnek néz ki) akkor elkezdek vele beszélgetni, utána még "véletlen" összefutunk az este folyamán, megragadom a figyelmét és végül vagy az én albérletemben vagy az ő lakásán kötünk ki.


Az a jó ha az ő lakásán vagyunk mert ha utána többet akar kamu számot adok neki és lelépek. (Ja amúgy a kamu név is alap)


Ha viszont az enyémen kötünk ki akkor gáz de tisztázni kell a szándékaimat.


Tudod miért nem jövünk össze? Mert nekem nem kell csaj aki csak úgy odaadja magát, ez csak egy ilyen függőség. Marha jól megvagyok a kis egyetemista, diákmelós életemmel és ebben nincs helye annak, hogy valakivel minden héten 5x össze kell veszni, virágot kell venni meg vacsorázni vinni. Jajj meg a hülye mártírkodáshoz sincs kedvem, az ilyen pici idióta játszmákhoz mikor azért küzdötök hogy ki hozzon áldozatot a másikért hogy aztán egyből a fejéhez vágja mikor veszekedésre kerül a sor.


Fizetek két koktélt de ennél többet nem ér.


A szerelem egy feltételes dolog. Olyan lányba leszek szerelmes aki megérdemli, a többi meg ha olyan buta, hogy elhiszi és lefekszik velem csak mert kicsit jobbnak mondom magam mint amilyen vagyok, magukra vessenek.


A másik szerelmét ki kell érdemelni és fenn kell tartani. És ez eddig senkinek se sikerült.

2021. jún. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy nem bírom, mert soha nem volt egyéjszakás kalandom. Érzelem nélkül nem megy. F
2021. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Én lány vagyok, de azért válaszolok.

Van akinek nem való az egyéjszakás, mert egy csomó mindent belelát az együttlétbe, pedig szerintem ennek pont az a lényege, hogy csak levezetik a feszültséget, a szexuális hiány elmúlik, meg ilyenek.

Ha sokszor ugyanazzal összefekszel, az inkább azért van, mert jó az ágyban és azért nem jösz vele össze, mert amúgy nem szereted a személyiségét annyira, hogy kapcsolat legyen a dologból

2021. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Engem ez éltet, kár hogy bekaptam valami fura fertőzést, és most teljesen be van dagadva a péniszem.. :(

Szoval azt mondom skacok, okosan. Igaz en gumi nelkul csinaltom de na az az igazi szabadsag!

2021. jún. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak üzenem, hogy húzzál gumit, te nyomi!

Annyit nem érnek az alkalmi numerák, hogy beteg legyél.


Arra is gondolj, hogy amíg beteg vagy, kiesik az idő...


Egy alkalmi kapcsolatban minél jobban erőlködik a lány, hogy jaj, nem kell gumit húzni, na, annál inkább fel kell húzni!


Nekem sok alkalmim van, mindig húzok gumit, a lelki nyugalmam többet ér.

Most hétvégén is hazahoztam egy csajt egy buliból, még a teljes nevét se tudom, jól is néznék ki, ha elkaptam volna valamit tőle.

2021. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!