Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor ki mit tenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult, kifejtem.

Van egy fiú aki menthetetlenül bejön és szerelmes vagyok vagy voltam belé, sok mindenen keresztül mentünk és húzódott a dolog, de sosem lett semmi nem jöttünk össze. Én mai napig úgy érzem hogy nekem ő az igazi, teljesen biztos vagyok az érzésemben, ilyen senki iránt nem volt még hasonló se, és ezentúl is ugyanígy lesz ha róla van szó. De már végül beláttam hogy nem tudok mit tenni és hagyni kell, elengedtem. Csak azért rossz ha eszembe jut. De nem ez most a lényeg.

Van egy másik fiú, akit szintén régebb óta ismerek. Párszor már beszéltünk, buliba egy társaságba voltunk, régebben írogatott is komolyan, csak én inkább közömbösebb voltam, nem igazán fogadtam a közeledését. Megtudtam hogy amúgy ők ketten jóba vannak és barátok. Sokat vannak egy társaságban, baráti körben. Még azóta is ad jeleket, facen is pl stb. Tudom hogy tetszek neki és nyitott is rám ugyanúgy. De így én méginkább nem közelednék szívesen hozzá, hogy ugye annak a fiúnak ő jó haverja. Most milyen lenne már ha a barátjával lennék, meg ha mondjuk ketten vagyunk és egy társaságba keverednénk azzal a fiúval is, rossz lenne nekem ugyanúgy ha róla van szó, ha meglátom vagy bármi. Plusz még pár haverjuknak szintén bejövök.. (nekik semmi esélyt nem adtam) A fiú akiről most szó van, egyébként tetszik nekem is, szerintem illenénk is, meg rendes is stb.

Ti ilyenkor mit tennétek? Közelednétek a fiúhoz, tudva hogy aki úgy megfogott, jóba van vele? Vagy inkább helyesebb lenne elkerülni azt a társaságot? Azt is megértem, mert hát tényleg csak magam őrölném vele ha egy társaságba kerülnénk, bárhol. Meg arra is gondoltam, hogy lehet még azt is hinnék hogy direkt csinálom. Direkt vagyok annak a fiúnak pont a barátjával, hogy netán féltékennyé tegyem vagy valami. Persze nem így lenne, csak gondoltam erre is, ha mások látnának.



2021. jún. 10. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Segíteni szeretnék, csak a jó hosszú szövegből nem derül ki, hogy osztálytársak vagytok etc..

2021. jún. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azt az első fiút érzed az igazinak és akarsz tőle valamit akkor hagyd a barátját. Én biztos nem jönnék össze egyik barátom exével sem, ez csak feszültséget okoz minden esetben. Ha viszont csak Plátói szerelem amit az első iránt érzel (ergo esélytelen hogy később összejöjjetek), akkor nyugodtan összejöhetsz a barátjával, feltéve ha magadban ezt rendbe tudod tenni.
2021. jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!