Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem fognak meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem fognak meg a lányok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány 8.-ban, akibe hát nagyon szerelmes voltam, több mint egy évig. Úgy éreztem minden jól megy, lassacskán, de haladtam a szíve felé. Már egyszer a kezemet is megfogta, de ez mellékes. Na a lényeg az annyi, hogy ő irántam semmit nem érzett. Ez volt kb. 2 éve. Azóta egy lány se tudott engemet, úgymond megfogni. Velem van a baj? Akárkire ránézek, nem fog el olyan érzés, mint ő nála. A lányoknál sosem voltam nyerő, de ő nála úgy éreztem igen. Aztán mégse. Nem tudom, de mintha üres lennék legbelül... Meleg sem vagyok, szóval ez az opció szerintem kizárva.

2021. jún. 11. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Átéltel egy szerelmi csalódást, ami mélyen érintett, de ez teljesen normális. Ilyen esetben várni kell, ameddig kitisztul a fejed, mert anélkül nem tudod majd érdemben újrakezdeni az ismerkedést. A másik, hogy a szerelem hatására kialakult benned egy szépségideál, ami őt tükrözi, ezért minden lányban ugyan azt keresed, amit benne. Ezért kell rendbe jönnöd lelkileg, hogy felismerd, más lány is lehet olyan jó, mint ő volt. Ez persze nem két perc. Sok sikert.:)
2021. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!