Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért mondja mindenkin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért mondja mindenkinek hogy reméli nem jövök egy buliba, aztán meg is odajon flortolni?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy a srác minden lánynak mondta hogy reméli nem leszek mert gáz lenne a szitu, de nem elejtette hanem konkrétan elkezdett lelkizni (kicsit komplikált a kapcsolatunk) aztán meg az este folyamán még is odajon hogy egy eve mondja milyen szép vagyok, meg flortolgetni. Most ez így mi fiúk?

Szemezgettunk az este alatt meg ez is volt, nem hiszem hogy valójában tényleg annyira rossz lett volna neki hogy ott vagyok, de akkor miért mondja mindenkinek?



2021. jún. 14. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, azért mert 1 éve próbál udvarolni, fűzögetni és nem halad sehova ez az egész...
2021. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet, neki van igaza.
2021. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd csak nem meri bevallani
2021. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat az a vicc hogy rengeteg dolog történt testileg is meg dramak is voltak bőven, simán osszejohettunk volna már. Csak túl büszkék lehetünk mindketten. 16, egyidosek vagyunk
2021. jún. 15. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Csakbmeg akar dugni. El ne hidd mar, hogy más lányokat nem hülyít melletted.
2021. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja de hat mar meg volt ezért nemertem miért picsog meg, vagy minek.
2021. jún. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!