Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik mindenkinek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik mindenkinek az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Egy olyan suliba jarunk, ahol alig vagyunk lanyok. Es osztalytarsamat szinte minden fiu megkornyekezi. Es nem ertem miert.

Kozepmagas, rovid haja van. Arcra egyaltalan nem szep. Nem csunya, de szepnek nem mondanam. Semmi izom nincsen rajta, inkabb kicsi haj. Ennek ellenere vekony, de nem az a szep vekony hanem inkabb ez a skinny fat. Feneke egyaltalan nem jo, viszont nem szokts takargatni, farmerhez, cicanadraghoz mindig rovid polot vesz fel. Nagy melle van, de a mellkasa is szeles.

Ezek mellett elegge rosszindulatu, mindenkit kibeszel, mindig gyulolkodik, eloiteletes. Elegge narcisztikus is es sokszor flegma. Viszont intelligens, sokszor latja jol a dolgokat. Biztos jol is el lehet vele beszelni. Sokszor hasznal angol kifejezeseket, szoval ugy menon ir.

Amit nem ertek, hogy miert akar minden fiu ramaszni? De tenyleg szinte mindegyik. Nem csak a sulibol, barati tarsasagabol is, ha megismer valakit, az is egybol nyomul ra. Pedig peldaul az iskolaban nala sokkal tobb joval szebb es aranyosabb lany van, megsem azoknak udvarolnak.

(Leszogezem, nem vagyok ra feltekeny egyaltalan, en nem tudnam kezelni az ilyen helyzeteket. Csak erdekel, hogy mi fogja meg a fiukat egy ilyen lanyban)


2019. aug. 28. 00:24
 1/8 anonim válasza:
62%
Kisugárzás
2019. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
A kisugarzasa miatt
2019. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan eleg megkozelithetetlen kisugarzasa van.
2019. aug. 28. 00:40
 4/8 anonim válasza:
46%
Küld egy képet róla! :)
2019. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Úgy mint a férfiaknál vannak “alpha”-k, van ennek a női verziója is ez pedig “alpha female”.
2019. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mégis róla teszel fel kérdéseket. Féltékeny rbanc :Dddd

Érdekes nem szép de ő a kérdésed témája :))(

Szánalmas

2019. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Te vagy a szanalmas mert nem tudsz normalis dolgot irni, igy idebufogsz valamit. Biztos sokat kepzelsz magadrol, ha ilyen konnyen ri**ncozol. Rossz emlekek szivem?:DDD

Es nem nem vagyok feltekeny, nincs ra okom. Egyszeruen csak erdekesnek talalom a dolgot, de mondhatom en neked. Nem vagy tul magas szinten.

2019. aug. 28. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is küldhetsz képet :D
2019. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!