Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszem neki vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom/haverom és mostanában elég furcsán, félreérthetően viselkedik és összezavar, mert eddig én csak barátként tekintettem rá.Nem tudom eldönteni hogy flörtöl velem vagy csak baráti csipkelődes..Gyakran hozzám ér,sokat mosolyog, sokszor olyan sejtelmesen néz,bókol pl hogy szép vagyok,direkt cukkol húzza az agyam,becézget arra is emlékszik amit 1 éve mondtam neki és magától fölhozza stb..deee sokszor viszont mintha semmise lenne nagyon kettősen viselkedik, néha leszar néha odavan értem úgy érzem .Egyszer még ő mondta hogy nagyon nem jó a barátságot azzal elrontani hogy beleszeretsz a masikba szóval hamar ki kell szeretni.. lehet hogy ez van a dologban talán? Zavar hogy magától ő ritkábban ír.Egy osztályba járunk,és ő inkább a fiúkhoz vonzódik.

2021. jún. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy rá az esély, hogy belédszeretett.
2021. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Többet szeretne, a ki kell szeretni kijelentése arra is utal, hogy már megtörtént a dolog, szóval nagy eséllyel szerelmes beléd, de ha még nem is, szinte biztos, hogy tetszel neki. Olyan dologra lehet csak emlékezni évekkel később is, ami érdekli az embert, ezek szerint őt nagyon is érdekli, hogy te mit mondasz neki. Ha neked ia tetszik, nyiss felé! Hajrá ;)
2021. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg akar valamit, de túl puhapöcs hozzá, hogy lépjen.
2021. jún. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!<3

Viszont nem tudom mit tegyek lehet csak félreértettem, mert azóta alig keres ,mintha ignorálna pedig semmit se tettem.Nem értem miért viselkedik így kicsit rosszul is esik tőle..srácok ha akarna valamit akkor írna nem és nem lenne ez a kettőség ?

2021. jún. 18. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Lehet, hogy félénk. Te is kezdeményezhetsz beszélgetést, hajrá!
2021. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem azt látja benned, hogy nem reagálsz a közeledésére. Ha tetszik, akkor jelezd feléje, add tudtára.
2021. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!