Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak baratkent tekint ram?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy srac, egesz joba vagyunk. Neha szoktunk poenkodni, tegnap peldaul az volt a tema, hogy a ferfiak arra gerjednek-e, ha a mellbimboikat birizgaljak, erre o azt mondta, hogy probaljam meg. Utana azt mondta hogy bejonnek neki a szokek (en is az vagyok) es jelentoseg teljesen ram nezett, de neki nem jonnek be a csontkollekciok. Kesobb megkerdeztem hogy ezzel ram celzott-e, azt mondta hogy nem, de sajnalja ha megbantott vele. Nap vegen pedig az egyik srac engem nezett, o pedig azt mondta neki, hogy ne bamuld a nomet. Utana ram nezett es azt mondta hogy mivan, bevedtelek. Ha beszelgetunk eleg kozel szokott allni hozzam, de mashoz is szoval ennek lehet nincs sok jelentosege. Szerintetek? Bocsi nem tudtam hova irni a kerdest ha esetleg rossz helyre irtam. Normaltalanok kimeljenek.
2017. nov. 30. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden bizonnyal tetszel neki. Adj neki kisebb jeleket, de várd meg, hogy ő lépjen. ^^
2017. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Menta11 válasza:
Teljsen igaza van az első válaszolónak. Nincs mivel kipótolnom.
2017. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Random sz_pd le a munkahelyi wcben, csak hogy tudja hogy mit várhat a kapcsolattol
2017. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!