Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Tetszem neki, de csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszem neki, de csak barátként tekint rám?!

Figyelt kérdés

20F.

Valaki magyarázza már nekem el ezt a sz*rságot, hogy nekem miért csak a barátzóna jut?

Kedves, humoros, közvetlen srác vagyok. Visszajelzések alapján nem a kinézetemmel van a gond.

Most egy konkrét lányról beszélek aki a minap dobott bele a barátzónának nevezett helyre...

Jól elvoltunk, egyik randi végén megpróbáltam megcsókolni, elutasitott. Mondta, hogy akarja ő is, csak zavarba jött, találkoztunk utána is... Erre most meg "találkozik velem szivesen, de ő csak barátként tud tekinteni rám"

De ő is azt mondja, hogy mennyire kedvel, meg biztos forrásból tudom, hogy bejövök neki. Most itt nyilván a külalakomra gondolok.

Egy inteligens, egyetemre járó jófej srácnak tartom magam, de tényleg az kell a nőknek, hogy kicsit "bunkón" viselkedjünk velük?

Én teljes mértékben azt hittem sinen vagyok, erre pofáraestem mint a zsiroskenyér...

Fél év alatt a második lány akivel randizgattam és végűl barátzóna lett a vége. Kicsit elkeserítő.


2018. ápr. 14. 01:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak barátaim akikkel ezt megbeszélem, de kiváncsi vagyok kivülállók véleményére is.
2018. ápr. 14. 01:25
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
A szerelem az komoly érzések sorozata.Az nem olyan könnyen alakul ki,mint a barátság.Nincs okod elkeseredni,majd lesz lány,akivel komoly kémia is kialakul.
2018. ápr. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!