Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek milyen külsejű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek milyen külsejű csaj jön be?

Figyelt kérdés
gondolok itt korosztályta, stílusra, smink, haj, szemszín, magasság, alkat, ilyesmik 😄😄 korral irjatok legyszi 😇
2021. jún. 24. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
195cm magas vagyok szóval nekem a magasság nem gond, amúgy mindegy milyen csak kedves, normalis, és horny
2021. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Korosztály az nekem 17-21 (én 21 vagyok), stílusa, haja, szemszíne az kb teljesen mindegy (azért nekem a top az a természetes vöröses haj), smink az minimál, alkatra a normális/vékonyabb lányok a bejövősek. Meg ezek mellett azért a személyisége is számít, nem állnék össze egy hisztis, flegma tinipıcsával.
2021. jún. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Korosztályra 17-20

Stílusra mindegy legyen normális igényes, nem kirívó es nem lázadò oltozkodesu

Skink minél kevesebb legyen

Hajszínbe csak a voros nem jon be

Szemszin mindegy de elintezem a kek

Magassagra 170nel ne legyen magasabb.

Alkat ne legyen tul vekony inkabb ducibb de ne kover.

18/F

2021. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kis cuki
2021. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Dörner Csengéhez hasonló külsejű lányok jönnek be
2021. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, Dörner Csenge nagyon aranyos. Amikor először megtaláltam a csatornáját a tubeon, az első gondolatom az volt, hogy a fiatal Paul McCartney női verziója. A szeme nagyom olyan. Paulra is sokan mondták, hogy angyalarca van, Csengére meg megtöbben. Elég megnézni a kommrntszekciót egy videója alatt :D.
2021. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
alacsony, kis mellü, piercinges, tetkós, színes haj, fehér bőr, nem tom
2021. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!