Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még olyan srácok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan srácok, akik meg is szeretnék ismerni a lányokat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó tudni azért, hogy milyen a kiszemelet.
2018. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne léteznének? 😂😂 szerintem valamilyen szinten mindenki kíváncsi a másik lelkére, hacsak nem egyéjszakás kalandra megy... 🤔
2018. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú nemcsak meglátni és lefektetni, hanem szeretné megismerni (kiismerni) is a lányokat.
2018. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar ha a körülöttem lévőket nem ismerem valamennyire. Mondjuk ennek nem sok köze van a párkapcsolatokhoz. :D De végül is következik belőle, hogy igen akad még ilyen. [Miért másmilyen is akad? XD]
2018. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, jó lenne ha nem csak valami átlagos tiniribi lenne hanem olyan aki megfelel és egy életre ki tudna tartani valaki mellett. Csak ritka az ilyen főleg az olyan depressziós ismerkedni se merő embernek mint én.

17f ha érdekel.

2018. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármint 17F ha a KOROM érdekel :D
2018. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!