Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel ismerkedek. Most volt a 3. randink, nagyon jól éreztem magam Vele. Órákon át csak beszélgettünk, nagyon intelligens, jó meglátásai vannak a világról, jó humorú, a végén volt csók is. Tipikusan olyan ember, akit mindenki szeretne az életébe.

Kicsit zavar viszont, hogy nem féltékeny egyáltalán. Az a helyzet, hogy egy baráti társaságunk van az exemmel és tegnap velük mentem találkozni. A végére kettesben maradtunk a volt barátnőmmel és hazakísértem.

Amikor ezt elmeséltem A lánynak, egyáltalán nem zavarta. Én pedig nem tudom, hogy nem érdeklem eléggé, vagy tényleg ennyire “biztos magában”.

Azt mondta, nem adtam okot bizalmatlanságra, és a lány sokkal régebb óta a barátom, mint ahogy ő az életembe jött, és nem látja értelmét, hogy ezen problémázzon, meg hogy van reális énképe és nem érzi, hogy féltékenykednie kellene bárki miatt is.

Ti mit gondoltok erről?

Nyilván nem drámákat szeretnék, csak jól esne a tudat, hogy picit félt.

18/f és 18/l


2021. jún. 27. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Másnak meg az a baja, hogy féltékeny a párja :D

Amúgy én nem paráznék rajta, én sem voltam soha féltékeny egyetlen lányra sem, mert full feleslegesnek tartom. Csak energiapazarlás, és aminek meg kell történnie, az azzal vagy anélkül is megtörténik. 20/L

2021. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, és becsüld meg ezt a lányt!

Bízik benned és hagyja hogy rajta kívül is legyen életed, ritka az ilyen. :)

26/N

2021. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy örülnél neki, hogy nem féltékeny, ritka az ilyen.. :D

Én is olyan vagyok, mint a lány akivel randizol. Alaptalanul nem vagyok féltékeny... Pont ez miatt ment tönkre a volt randipartneremmel az ismerkedésünk is... Fogadd el úgy ahogy van. Ok nélkül úgysem fog féltékeny lenni,megbizik benned örülj neki.

2021. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kéne a normálisnak lennie.
2021. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
De miért kísérted haza az exed? Elég fura
2021. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
#5 szerintem tök mindegy ki volt régen neki, nekem is volt olyan, hogy egy exem hazakísért, mert sötét volt, a lányokat nem hagyjuk egyedül hazamenni (legalábbis mifelénk még divat, ki tudja mi történhet).
2021. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5: mert nem akartam, hogy egyedül sétáljon a Vlll. kerületben?
2021. jún. 27. 16:27
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én egyáltalán nem vagyok féltékeny senkire.

A fejemben mindig az játszódik le hogy: ha engem akar akkor velem lesz. Ha nem akkor meg nem. Én nem fogom félteni, meg megszabni hogy kivel hová.

Hazakísérted az exed. Ok. Ő az exed.


Ezzel a lánnyal randiztál, valószínű hogy őt akarod, nem az exed. Tudom hogy fura hogy teljes szabadságot kapsz, de nem minden lány féltékeny.

Viszont ez nem azt jelenti hogyha az orra előtt flörtölsz mással akkor sem lesz semmi. Minden szívbaj nélkül dobni fog. Valószínűleg nem szereti a drámát.

2021. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre találtál egy normális embert.

Vigyázz rá nagyon!

2021. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

örülj neki?

én nem alltam volna jót magamért. lol.

2021. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!