Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy nem féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel ismerkedek. Most volt a 3. randink, nagyon jól éreztem magam Vele. Órákon át csak beszélgettünk, nagyon intelligens, jó meglátásai vannak a világról, jó humorú, a végén volt csók is. Tipikusan olyan ember, akit mindenki szeretne az életébe.

Kicsit zavar viszont, hogy nem féltékeny egyáltalán. Az a helyzet, hogy egy baráti társaságunk van az exemmel és tegnap velük mentem találkozni. A végére kettesben maradtunk a volt barátnőmmel és hazakísértem.

Amikor ezt elmeséltem A lánynak, egyáltalán nem zavarta. Én pedig nem tudom, hogy nem érdeklem eléggé, vagy tényleg ennyire “biztos magában”.

Azt mondta, nem adtam okot bizalmatlanságra, és a lány sokkal régebb óta a barátom, mint ahogy ő az életembe jött, és nem látja értelmét, hogy ezen problémázzon, meg hogy van reális énképe és nem érzi, hogy féltékenykednie kellene bárki miatt is.

Ti mit gondoltok erről?

Nyilván nem drámákat szeretnék, csak jól esne a tudat, hogy picit félt.

18/f és 18/l


2021. jún. 27. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, hülye vagy... :D
2021. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!