Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem próbálnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem próbálnak velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én nem merek odamenni senkihez se. Fiúkhoz se.

2021. júl. 1. 03:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg ezért. A legtöbb ember nem megy oda beszélgetni, ha már van másik társasága hacsak nincs valami téma ami miatt beszélnie kell veled. Próbálj néha odamenni emberekhez, rakj fel nekik kérdést valamivel kapcsolatban vagy nem tudom, hogy tovább tudd valahogy vinni a beszélgetést.
2021. júl. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert az ilyen személyiséget sokszor inkább elkerülik, mert nem lehet vele normálisan beszélgetni.
2021. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Csunya vagy, nincs onbizalmad, felelmed azonnal meglátszik!
2021. júl. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért,mert te sem próbálsz velük! Ne várd így a csodát!
2021. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

A csendes lányok sem népszerűek. Szerintem az a tipikus személyiség vagy akivel nem lehet vagy nagyon nehéz egy jót beszélgetni.

Fejleszthető menj és próbálj beszélgetni emberekkel minél többet,ez szükséges hogy tudj kapcsolatot kialakítani.


B lehetőség keresel egy nagyon hallgatag visszahuzodo lányt interneten és vele beszélgetsz alakitasz ki vmit. De akkor is sokat kell tudnod beszélni.

Férfitól fiutol elvárható hogy vezessen vagy tudjon beszélni

2021. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem. Beszélni tudok csak elkezdeni nehéz. Nem barátnőt/párt keresek csak beszélgetni szeretnék valakivel, de miért állnának velem szóba?
2021. júl. 1. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Ha gondolod én beszélgetek veled szívesen:)
2021. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
azért mert a lányok azt várják hogy a fiú lépjen először ha nem csinálsz semmit ők se fognak.
2021. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem kapcsolatot akarok csak beszélgetni, semmi mást.
2021. júl. 5. 08:04
 10/12 A kérdező kommentje:
De fiú barátaim vannak az iskolából, de nem emlékszem olyanra, hogy én kezdtem a beszélgetést vagy így odamentem és bemutatkoztam.😕
2021. júl. 5. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!