Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ez egy rossz jel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez egy rossz jel?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki tetszik nekem (fiú vagyok) és remélem, hogy en is neki. (legalabbis a jelek erre utalnak) Valóságban sokszor szokott beszélgetést is kezdeményezni, de messengeren mégsincs így. Ha ráírok, nem egyszavas válaszokat ír, jól el tudunk beszelgetni, de valahogy mindíg ő tereli arra a szót, hogy neki menni kell, mert dolga van (mindíg leírja, hogy mi az). De mintírtam, ő nem nagyon szokott beszelgetest kezdemenyezni messengeren. Azért lehet, mert nem jövök be neki, vagy talán azért, mert azt akarja, hogy én kezdeményezzek?

2021. júl. 4. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az jó jel, ha személyesen beszélget veled. Van akinek az többet ér, mint online, van aki nem is szeret online beszélgetni. Nekem volt is olyan exem aki csak személyesen beszélgetett, online nagyon keveset írt. Szerintem személyesen próbáld meg elhívni valahova tervezz közös programot és akkor meglátod, hogy azt elfogadja e vagy kifogásokat keres esetleg elutasítja.
2021. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én egy lány vagyok és annak aki tetszik egyszavas válaszokat szoktam írni és inkább személyesen tudok jobban beszélgetni vele. Szóval van esélyed.
2021. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon pozitiv, hogy szemelyesen szeret veled beszelgetni. Szerintem eselyed is van:]
2021. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ti (főkeppen lanyoktól kérdezem) tolakodónak/zaklatónak találnátok, ha minden nap vagy éppen napjában 2x rátokírna valaki?
2021. júl. 4. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elhittem, hogy jól elvagyunk, írogattam rá én is nap mint nap, de mint később kiderült, tolakodó voltam és nem is akart tőlem semmit,így nem is esett jól neki, hogy írogattam neki. Csak nem merte megmondani.


ui. Ne kövesd el az én hibám, néha hagyd őt, és várj, hogy ő keresné e a társaságod, ha mondjunk nem írsz rá 2-3 nap(tudom nehéz kibírni), ha nem írsz neki és ő rád ír az mindenképp jó jel.

2021. júl. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha sokszor irnak az emberek de csak akkor ha van témánk
2021. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!