Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a fiúknak ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiúknak ne csak egyéjszakásra / kavarásra kelljek?

Figyelt kérdés

Már kicsit elegem van abból, hogy a fiúk többsége csak ezt akarja tőlem. Oké, lehet, hogy azért mert úgy nézek ki. Nincs kint semmim, csak van hogy kirivóbban öltözködök vagy viselkedek, de ettől eltérően teljesen normális vagyok meg vicces (sőt néha még visszahúzodó is), és néha tök szarul esik, hogy meg sem akarnak ismerni, csak egy dugásra kellek. És ne gyertek azzal légyszi, hogy keressek mást. Engem az érdekel, hogy egy olyan srácnál akinek csak a szexre kellenék, hogy érjem el azt, hogy többet akarjon, és ne csak azt? Hogy meg akarjon ismerni? Hogy belém zúgjon esetleg?

19/l



2021. júl. 9. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
NE feküdj le velük azonnal
2021. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Lefekudtel azonnal? Lehet pletyka lett belole, h konnyen kaphato lettel
2021. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Senkivel nem szoktam így lefeküdni, nem azért akarnak csak ennyit, csak szimplán meglátnak és erre lennék csak jó nekik.
2021. júl. 9. 22:14
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Szokj hozzá. A legtöbb pasi ilyen...
2021. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar veled komolyat, azt nem lehet rávenni.

Téged sem lehet rávenni arra, hogy kapcsolatba kerülj olyan valakivel, akivel nem akarsz járni.

2021. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De ha bír engem, meg szexkapcsolatra jó lennék neki, akkor normális kapcsolatra miért nem?

Én ezt szerintem sosem fogom megérteni

2021. júl. 9. 22:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd egy idősebbet kifogsz aztán le se tudod rázni. A fiatalok csak lukra mennek (bocsánat).
2021. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb korodbeli fiú nem akar elköteleződni, hanem évezni akarja az életet. Vagy egyszerűen unalmas vagy nekik. Vagy bármi más gondjuk van veled. Egy dugás az meg csak egy dugás. A luk az luk.
2021. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél kirívó ahogy írtad ott fent, semennyire.

Amúgy meg sehogy, mindig tudom ki mire kéne, ahogy ti is, és ezt nem igazán lehet úgy megváltoztatni hogy ebből normális kapcsolat legyen, valakinek értékes vagy, de legtöbbeknek nem, vagy csak simán rossz embereknél próbálkoztál.:)

És szex még téma se legyen:)

2021. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy a srácok nagy része fordítva gondolkodik. Tehát nekik a szex az első és csak azután kezdenek el gondolkodni azon, hogy megéri-e komolyra fordítani a viszonyt. A lányok pont fordítva szeretnek hozzáállni. Szóval nem veled van a baj, csak kevés olyan srác van, aki érzékeny, mint egy lány és nem a szex az első.
2021. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!