Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti válaszolnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti válaszolnátok egy ilyen üzenetre Instagramon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az előbb ráírtam egy szimpatikus lányra (1 évvel fiatalabb nálam). Az Instagram ajánlotta fel mint potenciális ismerőst. Bekövettem, beszíveztem a képeit, mert tetszettek.


Hezitáltam valamennyit és végül elküldtem neki ezt:

"Szia! Ne haragudj hogy ismeretlenül rád írok. Lenne kedved beszélgetni?"


Korábban már próbálkoztam hasonló szövegekkel, de nem jártam sikerrel. A profilom nyilvános, fotózni és videózni szoktam, ezeket teszem ki (rólam csak a profilképem van kép).



2021. aug. 6. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magával az üzenettel semmi gond sincs. Ez inkább azon múlik, hogy szimpatikus vagy-e a lánynak, vagy hogy egyáltalán észreveszi-e a kérései között az üzeneted. Na meg azt se ártana tudni, hogy egyedülálló-e:)
2021. aug. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A biója alapján szingli, ezért is írtam rá :D


Köszi a választ!

2021. aug. 7. 02:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs baj a szöveggel ez még a teljesen normális kategória. Néha a szemem is ketté áll olyan üzeneteket írnak nekem. Viszont most magamból kiindulva én nem szoktam ismeretleneknek visszaírni. Az ilyenre meg azért nem, mert nem akarom megbántani, hogy nem szeretnék ismerkedni. Nálam ennek pl az az oka, hogy jártam már csak csúnyán rosszul ilyen netes ismerkedés miatt. Itt tényleg az a kérdés, hogy ő nyitott e így bármire is. Illetve, hogy a profilod alapján szimpatikus lettél e neki.
2021. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Kulva egyedi vagy
2021. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm az építő jellegű kritikát.


A többieknek is köszönöm hogy válaszoltak.

2021. aug. 8. 02:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg teljesen okés, viszont nagyon sokan bizalmatlanok a netes idegenek felé (sajnos nem alaptalanul) ezért sokan a normáli szöveg ellenére is visszautasítanak.
2021. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!