Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Jogosan ment el a kedvem tőle?

Figyelt kérdés

Távoli ismerősöm a lány, elit gimibe jár, 17 éves. Elméletileg nem olyan, mint a mai lányok többsége, kapcsolata sem volt még. Viszont nemrég a barátaival volt nyaralni, elmentek egy szórakozóhelyre, részegre itta magát, és élete első csókja egy vadidegen fiúval történt meg, ráadásul alig emlékszik rá. Azt sajnos nem tudom, hogy miként vélekedik erről, de nem hivatalos infók szerint nem büszke rá. Eddig szimpi volt, viszont ezek után teljesen elment tőle a kedvem. Jogosan érzem ezt? Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

18F



2021. aug. 12. 11:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
90%

Titokban vágyakozol a lány iránt, ám neki nem árulod el, de pálcát törsz felette, hogy nem úgy viselkedik, ahogy te elvárod.

.

Ha kell neked (párodul szeretnéd), akkor áruljad el neki is.

Ha már "együtt vagytok", jogos elvárásod lehet, hogy az eddigi baráti társasága erkölcsi normáit a TIEDDEL egyeztetve változtassa.

Amíg ezt nem teszed, semmi közöd, mit csinál a másik, ezt hagyd meg a ház előtti kispadon ücsörgő pletykás vénasszonyoknak.

2021. aug. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
63%

Inkább csinálja 17 évesen.

Ahhoz meg fel kell nőni, hogy tudd, mik a határaid. Sosem voltam részeges és kifejezetten bulizós típus sem, de 17 évesen én is rúgtam már be és nem éreztem mi a holtpont. Sőt, most 23 évesen is berúgtam, egy borkóstolón. 2 éve még biztosan nem ártott volna meg egy üveg bor, most meg mégis.

Szerintem neked inkább az a bajod, hogy odavagy a lányért, de ő mással csókolózott. Ha tetszik neked, lépj.

2021. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha félreérthetően írtam. Nem azzal van a gond, hogy bulizni ment, hiszen volt már bulista barátnőm. Számomra az a taszító, hogy ennyire felelőtlen, hiszen sikerült totál részegre innia magát, pedig ismeri a határait. Ráadásul feláldozta az első csók különleges élményét a szórakozás oltárán. Ha a legelső csókját (ami jó esetben egy fontos eseményén) így intézte el, akkor mi lenne rá a biztosíték, hogy nem csalna meg? Értitek, hogy mire gondolok?

#32 Szerencsére azelőtt hallottam erről a történetről, hogy komolyabban érdekelt volna, így nem okozott nagy szívfájdalmat.:)

2021. aug. 13. 08:26
 34/43 anonim ***** válasza:
46%
Fuh, mekkora barom vagy. Hagyd ezt a lányt a francba, benne talán van némi energia, benned viszont nincs, meg is csalna szerintem, keress egy magadhoz valót!
2021. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
84%

A totális lerészegedés nem energiát jelent, hanem felelőtlenséget.

Ha ki akarta volna próbálni magát, akkor szervez valakit, aki vigyáz rá közben.

De ráadásul nem ez az első esete.

2021. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
66%
35 ugyan már, vannak különböző vérmérsékletű emberek, olyat kell keresni, aki passzol. Nálam nem egy nagy ügy ha valaki részegen smárol valakivel, de akinek az, ne jöjjön össze olyannal akinek ez belefér. Egyébként ha valaki "totálisan lerészegedik" az én meglátásom szerint ko, aki a detoxikálóban köt ki, senkivel nem tud smárolni. Az ilyen mendemondáknak sosem tudjuk mennyi az alapja, lehet megivott egy pohár bort, másnap mégis azt hallja vissza tök részeg volt.
2021. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
41%

Mondjuk egy szórakozóhelyen vadidegen fiúval smárolni szerintem ultra gáz.

Nem az a baj, hogy berúgott, mert miért ne, ezért mennek bulizni.

De ne igyon már annyit, hogy azt sem tudja mit csinál.

2021. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
26%

"sosem tudjuk mennyi az alapja"

Most elég jól lehet tudni: eleve részeges természet, most annyit ivott, hogy alig emlékszik bármire.

Ez így elég rossz dolog, ebből jó nem sülhet ki.

2021. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
91%

Fiús kérdés lánnyal szembeni.

Az eddigi 38 válasz egyikében sem olvastam, milyen alávaló egy fiú/férfi részéről a lány spicces/részeg voltát kihasználni.

.

Más: amíg nem párod a lány, nem kérheted sz azelőtti tetteid számon.

Ha párod, akkor sem, mit csinált szingliként.

Vagy elfogadod, hogy volt, ami volt, ha pedig nem, ne akarjad párodul.

2021. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
95%

„Számomra az a taszító, hogy ennyire felelőtlen, hiszen sikerült totál részegre innia magát, pedig ismeri a határait.”


Előfordul, hogy mégse ismeri a határait, pl. kevesebb zsíros ételt evett aznap, melegebb volt az idő, bevett előtte valamit fejfájásra stb., nálam pl. ezek voltak, amik annyi alkoholnál is kiütöttek, ami máskor meg se kottyan. Ezek a „határok” nincsenek kőbe vésve, hogy mindig pontosan x deci sörtől rúgsz be, mindig az aktuális fizikai állapotodtól függ, és ezt is ki kell ismerni, ami ritkán van meg 17 éves korig, ha az ember alapból nem a minden héten bulizós típus.


„Ráadásul feláldozta az első csók különleges élményét a szórakozás oltárán. Ha a legelső csókját (ami jó esetben egy fontos eseményén) így intézte el, akkor mi lenne rá a biztosíték, hogy nem csalna meg? Értitek, hogy mire gondolok?”


Túlmisztifikálod ezt az első csók dolgot. Azzal különleges élmény, akit szeretsz, és az igazi „első csók” élményt ez a lány is azzal fogja átélni. Nem mindenkinek nagy élmény a tényleges első csók, két tapasztalatlan tini valószínűleg eleve elbénázza. Én például az első csókomat nem is akartam (több szerencsére nem történt), és újratraumatizált utána, hogy a barátnők körbesajnálgattak ezzel a hülyeséggel, hogy „szegénykém, az a srác elvett tőled egy különleges élményt, az első csókét, amit soha többé senkivel nem élsz át” (más lányok szemében meg persze én voltam a r|banc, de az feleennyire nem zavart, mint a sajnálgatás). Hülyeség volt, mert azzal, aki utána tényleg bejött, teljesen olyan volt, mint amilyennek a romantikus filmek alapján képzeli az ember :) Ez a lány is talál majd olyan fiút, akivel tényleg komoly a dolog (akár te leszel az, akár más), de ítélkezned fölösleges miatta.

2021. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!