Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Jogosan ment el a kedvem tőle?

Figyelt kérdés

Távoli ismerősöm a lány, elit gimibe jár, 17 éves. Elméletileg nem olyan, mint a mai lányok többsége, kapcsolata sem volt még. Viszont nemrég a barátaival volt nyaralni, elmentek egy szórakozóhelyre, részegre itta magát, és élete első csókja egy vadidegen fiúval történt meg, ráadásul alig emlékszik rá. Azt sajnos nem tudom, hogy miként vélekedik erről, de nem hivatalos infók szerint nem büszke rá. Eddig szimpi volt, viszont ezek után teljesen elment tőle a kedvem. Jogosan érzem ezt? Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

18F



2021. aug. 12. 11:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, teljesen jogos, hagyd a bánatba, én is ezt tenném, esetleg ha ilyen részeg lenne a társaságomba, gyorsan megugranám.

Szánalmas hogy a sok nő itt próbálja magyarázni a semmit.

2021. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
61%
41-es puszi cicám legközelebb rád iszom ❤️
2021. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
76%

Az első csók nem egy hú de nagy dolog. Nem is szívesen emlékszek vissza az elsőre. Az utolsóra annál inkább, mivel azt a vőlegényemtől kaptam, akit imádok.

Mondtam én, hogy azzal van bajod, hogy ezt a "varázslatos első csókot" mással ejtette meg.

2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!