Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Istenem miért nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem miért nem merek ráírni még úgy sem hogy ő jött oda hozzám , és vezetett rá hogy jelöljem be ismerősnek????

Figyelt kérdés
Miért vagyok ilyen félős zárkózott gyökér?? :(( Mindig attól félek hogy barátnőknek továbbítják az üzijeim, és egy jót nevetnek közösen, megesett már velem hasonló történet elég mély nyomot hagyott bennem, lehet ez is közrejátszik. Még ha el is jutok odáig hogy ráírjak valakire akkor sem tudok felszabadulni teljesen soha... Élőben pedig csakugyan nehezen tudok vele dumálni mert ott is a barátnők 0-24 ottvannak. Nekem egy ilyen antiszociális lány kéne. Szó szerint rettegek az ilyen screenshotolós, továbbítós, szétküldős dolgoktól , hogy lejáratnak egymás között. Lányok miért csináljátok ezt sokan? Én sem továbbítok semmilyen üzenetet akkor nektek miért kell?
2021. aug. 15. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:

ui:

tisztelet a kivételnek

2021. aug. 15. 22:17
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

A farkamat küldtem el az egyik barátnőmnek,megmutatta az anyjának,meg az összes barátnőinek. Ezt elmondta nekem,nem érdekelt igazán...tök mindegy mit mondanak rólad,mindig lesz olyan akinek nem tetszik valami és nem csak rólad van szó,minden emberrel ez a helyzet.


Biztos volt aki azt mondta kicsi a hátam mögött,olyan is volt akinek tetszett. De egyáltalán nem számított a véleményük a további életemben.

2021. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy veszük igaza van a 2# 😂Csak f@szos rész helyere mást is írhatót volna...


De tényleg edtol nem kéne félned na és ha továbbítják?!?!

Mi van akor hadd röhögjenek én is csomószor írtam rá lányokra de soha nem gondoltam ilyen buta dolgokon ;)


Gondolj bele milyen rossz indulatú lány csinál ilyet ??

ha normálisan írsz rá pl se nem fura és nem is bunkó hannem ilyen kedves de még is frappáns üzit küldesz akkor ha még tovább is kuldi az azért van mert cukinak talalt és dicsekedni akar vele,hogy neki milyen udvarlója van


Da ha tényleg ilyen gaz -nagyon csöpögős nyálas veseket írogatsz persze,hogy tovább küldik nem lenne rá joguk meg még így is undorító dolog de nincs mit tenni ilyenek a lányok egy érettebb lány nem csinálna ilyet..


Kicsit szocializálódj és havarkosj persze ne a nagyhangú egyenekel mert velük nem érezned jól magad hannem az olyan magának való fiúkkal mint aki te vagy

Ugyan ez igaz a lányoknal olyan lanyal ismerkdj aki kicsit visszahúzódó

2021. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Kompenzálnak ezzel valamit. Nincs egyéni döntéshozó képességük. A barátnője áldása is kell, csak hogy randizzatok. Havernak én is megmutattam egy kövér csaj fb profilját, aki rám hajtott. Egy darabig el is ment a kedvem a csajozástól a sokkhatás miatt. 😲
2021. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!