Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek normálisabb vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek normálisabb vele?

Figyelt kérdés
Tavaly év közben kiderült, hogy kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak egy osztálytársnőmmel. (18 évesek vagyunk) Nagyon működött a kémia meg minden. A lánynak van barátja, de tudom, hogy nagyon bejöttem neki. Végül aztán nem jöttünk össze,mert a párja mellett döntött. Nem akarta megcsalni. Nekem is lett barátnőm. Megbeszéltük, hogy távolságot tartunk. Nyáron néha találkoztunk társaságban. Kicsit kellemetlen volt. Haverok mondták utólag, hogy látszott rajtam, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel és inkább túlságosan kimért és kicsit bunkó voltam. Attól tartok a suliban is ez lesz. Nem akarok közeledni felé. Lehet, hogy még túlságosan tetszik nekem? Nem tudom. Adjatok tanácsot légyszi!
2021. aug. 23. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell vele semmit csinálni,ha nem akarsz tőle semmit akkor hagyd,ha társaságban van akkor sem kell beszarni,meg bunkózni sem.


Amúgy tedd el tartalékba ki tudja mikor hagy el a barátnőd.Legalábbis én ezt tenném..

2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bántás nélkül kérdezem, kit érdekel? Nem akarsz semmit tőle, amúgy is kapcsolatotok van, teljesen normális hogy így akarod tartani a távolságot.


Nincs puncsolás, nincs nyivákolás, nem kell vele haverkodni. Kicsit közeledtetek egymáshoz, ő végül a pasijánál maradt, le van zárva az ügy. Sz-rd le a haverjaidat, semmi közük hozzá kihez hogyan állsz.


Nem ócsároltad, nem szóltad le, nem áskálódtál mögötte, ennyi elég.

2021. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 nem akartam sem bunkó sem kedves lenni. Csak olyan közömbös. Nem teljesen úgy sikerült. Azt mondják. Szóval azt szarja le, mit mondanak. Oké
2021. aug. 23. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés: Miért nem lehet kedvesnek maradni valaki olyannal, akivel amúgy kölcsönösen szimpatizáltatok?

Biztos én vagyok a tahó, vagy a buta, de sose fogom megérteni. Oké, visszautasított, szarul esik egy darabig, de ettől függetlenül nekem sose jutott eszembe, hogy ne álljak ugyanúgy az emberekhez. Ez kicsit olyan, mint mikor az exem nem köszön, ha találkozunk, pedig x ideig együtt voltunk.

Szimplán csak félre kell tekinteni, hogy mi történt a múltban és úgy viselkedni vele, mint ahogy a barátaiddal szoktál. Ennyi a titok szerintem.

2021. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsó jól mondja. Nem kell ezen kattogni. Viselkedj rendesen vele, mint előtte, mint a többi osztálytárssal. Nekem is volt ilyen, nem szabad túl agyalni.
2021. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell vele szemétnek lenni, de haverkodni se. Ez ugyanúgy hülyeség, minthogy ugassa le. Se nem a barátja, se nem a haverja, miért viselkedne vele úgy? Nem a visszautasítás miatt, egyszerűen ha nem akar vele jó kapcsolatot ápolni, akkor semmi nem kötelezi hogy mégis erőltesse. Dehogy kell barátilag állni hozzá, ez csak a ti hülyeségetek.
2021. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Csak addig legyek vele barátságos, amíg majdnem összejöttünk? Ez meg olyan visszás. Azért inkább maradok az csak nem annyira.
2021. aug. 24. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!