Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik normálisabb lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik normálisabb lányok nektek melyik fontosabb külső vagy belső? Illetve az érzelgős vagy az izom agy jön be, írjatok kort is

Figyelt kérdés
Normális lány alatt azt értem hogy nem az a tipikus plázacica akinek csak a pénz és a sz3x érdekes, de ezt hadjuk ... Másik téma a nevelés
2019. ápr. 1. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Én egy nagyon furcsa szerzemény vagyok, mert ha először nem is találok valakit nagyon attraktívnak, egy idő után képes vagyok felfedezni benne apró különlegességeket, amik mégis vonzóvá teszik. Például egy anyajegy vagy egy heg, az orr formája, a hajában egy külön életet élő tincs...

Sokszor az emberek arra a mondásra hivatkoznak, hogy "külső megfog, belső megtart". Ennek részben én is igazat tudok adni. Úgy értem, ha valakihez cseppet sem vonzódom testileg, (és ezt inkább úgy értsd, hogy inkább undorodom tőle, mert például igénytelen, büdös és nem törődik magával) akkor azzal aztán tényleg sehogy sem fog menni.

Viszont, ha valaki ad a személyes higéniájára és ápolt, de alapvetően nem az esetem, az még nem veszett ügy, ha még tud nyerni a személyiségével. Hiszen, mint mondtam, megannyi dolog van egy emberben, amit lehet szeretni és különlegesnek találni.


Ha választanom kéne az érzelgős és az izomagy között, biztosan az érzelgőset választanám. Számomra az ilyen "se kép, se hang" izomagy emberek rettentőek. Valahogy nagyon egoistáknak, nárcisztikusaknak jönnek le nekem, mintha nem is törődnének másokkal csak az ő "tökéletes" világukkal.

Tehát inkább az érzelgősnél maradok, mert aki közelebb áll az érzelmekhez, mint a felszíni dolgokhoz, azzal mély beszélgetésekbe lehet elegyedni. A mély beszélgetések által pedig meg lehet ismerni az adott ember igazi jellemét. Ez pedig többet ér bármilyen gyúródás sztorinál.

17/L

2019. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Először is tedd fel a kérdést magadnak: te összejönnél egy ronda nővel? Észrevennéd egyáltalán? Ha nem is beszélgettek, tudnád, hogy "belül szép"?
2019. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt már olyan barátom, akire más nem mondta volna hogy jóképű. De ahogy az első írta, én is arra koncentráltam inkább ami tetszik benne, a többit észre sem vettem. Ez a szerelem, kész.
2019. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy elsőre nem tetszett, de megismertem és megszerettem és már külseje is nagyon vonzó lett ezután :) 18/L
2019. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szépség relatív és múlandó. Az izomagyú is lehet érzelgős és az érzelgős is lehet izomagyú.
2019. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

A pénz.

Kérdező kajak ennyire hülye vagy, vagy csak szereted olvasni a kamu "én nem azt nézem" "én más vagyok" stb. jellegű kommenteket?


ofc saját magáról senki nem fogja beismerni, hogy golddigger. Bár gondolom a kamu szövegek legalább megnyugtatnak :D

2019. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, #6 ne a nőket ítéld el, csak azért mert kívül-belül undorító vagy és senkinek nem kellesz!
2019. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na várj :D Nem vagy tisztában a fogalmakkal.

Plázacica: sokat vásárol, sokat fogalkozik a külsejével.

Csak a pénz és a szex érdekes: prostituált

És mivel sajna én szeretek vásárolni, gondolom én már nem vagyok normális :D

Amúgy: az hagyjuk, az izomagy meg 1 szó. Nem csak ennyi hiba van a mondatodban, de haGYjuk :D

2019. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy nekem tetsszen, ne másnak, ilyen szempontból fontos a külső. A belsőben pedig az a lényeg, hogy egymásra legyünk hangolva, tudjunk beszélgetni, kedves legyen és ne önző. Nem jönnek be az érzelgős fiúk, sem a buták, de szerencsére nem is így kell őket rangsorolni. Senki sem egyik vagy másik csak. Jó, ha empatikus, kedves és érdekli a világ, de ne legyen az sem, hogy mindenen kiakad, szorong és tőlem várja a megváltást. Nem kell mindenhez értsen, de tudjunk értelmes, érdekes témákról beszélgetni. Amolyan aranyközépút. Legyen humora, de ne vegyen mindent félvállról, ha komoly helyzetben kell döntést hozni.
2019. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Már sokszor volt olyan hogy valaki a külsője miatt megtetszett de aztán rájötten hogy a belsője rossz és inkább megpróbáltam elfelejteni.

Viszont olyan is volt hogy valakinek a belsője tetszett meg, utána pedig elkezdett külsőre is tetszeni.

És inkább az érzelgősebb srácok jönnek be mint az izom agyúak.


( Ismerkedős privátot nem kérek)

2019. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!