Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dumáljuk már ezt ki :D Szerin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dumáljuk már ezt ki :D Szerintetek?

Figyelt kérdés

Csáó Csaó, köszi, hogy meglesed a kérdésem :)!

Szóval megfogalmazódott bennem egy szimpla kérdés miszerint tudtom szerint nem tetszem senkinek se.(ez amúgy nem nagy probléma de adna egy kis jó kedvet😅😄)

185 cm magas vagyok

A hajam egy része elől szőke még hátul barna, mellesleg még a szemem kék is mellé.

Szemüveges vagyok(szerintem ez a hátulütője ennek, de ez ellen nincs más megoldás jelenleg:DD)

Testalkatilag inkább tartozom a vékony/ enyhén szálkás emberek közé a magam 60 kilójával.

Motorozom illetve kiskosarazom is.

Dobtok egy véleményt erről?

Nem az a bajom, hogy nincs barátnőm hanem, hogy mi lehet velem a gond😉.

Köszi a figyelmet!

Ha érdekel még valami akkor kérdezz nyugodtan:)



2021. szept. 1. 00:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
23%
írásod alapján az hogy kretén vagy
2021. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

#10


Életkorfüggő is. Egy tininél egész más a 60 kiló, mint egy felnőttnél. Előbbinél teljesen okés, utóbbinál extrém vékony.


És csak hogy tromfoljak: én ugyanolyan magas vagyok, mint a kérdező, és én is csak 60 kiló. De 40 évesen tudom, hogy extrém vékony vagyok (tiniként 50 voltam ugyanilyen magasság mellett).

2021. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég vékonyka lehetsz, a többi leírás alapján rendben van, bár egy kép sokat lendítene a dolgon, így nem lehet jól megítélni :/.
2021. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12 tudom, hogy életkor függő is. De ettől még a 60 kiló vékony a 185 cm-hez. És csak, hogy legyen viszonyítási alapod, én 16 évesen vagyok 70 kiló úgy, hogy csak pár centivel vagyok magasabb. Szerintem a kérdező is hasonló életkorban van, mint én, és úgy gondolom, neki se ártana egy plusz 10 kilót magára szednie.
2021. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14


Persze, vékony, de kamaszoknál teljesen normális, hogy előbb magasságra nyúlnak meg, aztán követi ezt a szélesség. Gyanítom, öt év múlva már nem 60 kilós lesz a kérdező akkor sem, ha nem különösebben "építi"a testét. Mint írja, sportol is, szóval nincs min aggódnia. Majd megtestesedik. :)


185 centire az ideális BMI egyébként 70 és 90 kiló között van. De ez felnőtt férfiakra vonatkozik, nem érésben levő tinikre.

2021. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Szedj magadra pár kilót, vagy gyúrj egy keveset! A szemüveggel nincs gond, még jól is néz ki szerintem, ha valaki szemüveges.
2022. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!