Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jó oldalai annak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jó oldalai annak, hogy szingli vagyok?!

Figyelt kérdés

Boldogtalan vagyok miatta, hogy szingli vagyok, valamikor nagyon!! 🥺🥺🥺🥺

Tizzennyolc éves vagyok, ősszel leszek tizenkilenc éves.

Nagyon köszönöm a segítséget!



2021. szept. 1. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell féltékenynek lenned, és agyalnod dolgokon a pároddal illetőleg. Mondjuk én sose voltam sokáig szingli,hiányérzetem volt olyankor. 27F
2021. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyankor tudok igazán fejlődni bármiben. Olyankor van időm tanulni, sportolni, barátokkal lenni. Én az önfejlesztésre használom az ilyen időket. Pl. most két éve nincs barátnőm és elkezdtem felépíteni egy vállalkozást.
2021. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs vita, veszekedés, féltékenykedés, kételyek.

Van időd arra, amit szeretnél. Mehetsz mindenféle programra, tanulhatsz, csinálhatod a hobbidat. (Ha van valakid, akkor kevesebb időd van, és ha nem szereti azokat csinálni, amiket te, akkor kevesebb időd jut rájuk.)

2021. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kötetlenül tudsz ismerkedni, több időd van a barátaidra, több a szabadidőd is.

Nekem sincs senkim, így végre csinálhatok olyan projekteket is, amikbe nem szól bele egy csaj.:)

2021. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Tudsz sokat egyedül maszturbálni.
2021. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell senkire figyelnem, nincs plusz egy ember akinek az érzéseivel törődnöm kell, több időm van, kavarhatok akár minden héten más emberrel.
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 terminator9000 ***** válasza:
88%
Többet tudsz spórolni
2021. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az benne a jó, amit te annak látsz. Hiába írom, hogy tudsz spórolni ha neked a pénz ilyen esetben nem számít.
2021. szept. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Neked miben rejlenek a jó oldalai, azt csak Te magad magadnak tudod eldönteni. Lehet, hogy semmi jót nem látsz benne.

Mi csak azt tudjuk írni, hogy nekünk mi lenne benne a jó, ill. mi benne a jó vagy rossz.

Általában kellemetlen a magány, nincs akihez szólj, aki simogasson, szeressen, bíztasson, vigasztaljon. Viszont senki nem beszél a dolgaidba.

2021. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!