Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Régen több fiú rám írt meg ismerkedett velem és élőben is voltak akiknek tetszettem. Egyikükkel se jött össze és mosgmár konkrétan senkinek nem jövök de úgy egyáltalán. Szerintem a kinézetem nem változott leszámítva hogy levágattam a hajam kb váll alá érőre. (Előtte kb a hátam közepéig ért) És talán annyi hogy locsit merészebben öltözködöm de szerintem sokkal jobb most a stílusom mint pl 1 éve. Ezek lehetnek a problémák?

Fogalmam sincs igazából.



2020. aug. 24. 01:53
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
88%
Ha nem jársz új helyekre, előbb utóbb bizony elfogynak az udvarlók, ha mindenkit csak visszautasítasz.
2020. aug. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha csak a hajad hossza miatt változott így helyzeted, akkor örülj neki.

Ha így van, akkor azt bizonyítja, hogy csak kinézeted kellett, akivel villogni lehetett mások előtt, nem pedig a te igazi valód miatt közeledtek hozzád.

Vedd úgy, hogy kihullott a selejtese.

2020. aug. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A hosszú hajú lányok jobban bejönnek a fiúknak általában.

De ne búsulj. :)

A legfontosabb, hogy te milyen vagy? Hogyan reagálsz, viselkedsz. A lelked a legfontosabb!

2020. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új helyekre járni és olyan elfoglaltságot keresni ami csoportos tevékenység vagy több ember ott van pl. fitnesz, edzőterem, kirándulás, biciklitúra, fiataloknak való programok, szórakozó helyek.
2020. aug. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!