Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt először járni valakivel?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok? Milyen volt az első csók? Az első petting? Mindenféle sztorira nyitott vagyok :) Nekem sajnos még nem adatott meg egy kapcsolat, de kíváncsi vagyok, hogy másnak milyen volt az első

16/f



2021. szept. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, minden szuper volt.:)
2021. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

16 voltam. Szuper volt. Igaz csak csók és kézfogás volt. És 3 hét. :D

De jó volt tudni, hogy ilyen érzés is van bennünk... :)

2021. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Járni valakivel, csak azért, hogy lássák, van barátod/barátnőd szerelem/szeretet nélkül nem ér semmit. Kíváncsiságból, ha mindketten "benne vagytok", akkor műxik. Furcsán hangzik, de nekem, az első komoly kapcsolatom 26 évesen kezdődött, 4 csodálatos évig tartott, teljesen más ember voltam ezalaatt a 4 év alatt. Ja, igen, sokan felvágnak vele, de az amolyan egy-két napos/hetes futó kalandok, NEM számítanak "járásnak". "Nagyemberek" mondják: "jártam vele egy hétig". Na ne má'. Bakker... Ha meg kéne határozni időben, akkor azt mondanám, hogy tinikorban, legalább két hét után mondhatni, hogy jártam vele. Ennél kevesebb, az egy futó kalandnak számít. Legalább ennyi kell, hogy eldöntsétek, mehet e tovébb, vagy sajnos nem fog működni.
2022. okt. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!