Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem alakul valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem alakul valakivel a kapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy tizenéves lány vagyok... Tudom fiatal stb. De a környezetemben majdnem mindenki kapcsolatban van vagy éppen alakul neki. Csak nekem nem...igaz nem vagyok szép, de olyan rossz érzés, hogy csak én nem érdeklek senkit... Szó szerint nem keres senki... Nemhogy még kapcsolatom legyen :(

Mi lehet ennek az oka, azon kívül, hogy nem nézek ki jól? Vagy csak ennyi lenne a gond?

Eléggé el vagyok keseredve emiatt.



2018. dec. 8. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Írjál privátot esetleg tudok segíteni
2018. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a személyiségedhez illő emberekkel ismerkedsz. Próbálj meg olyanokat keresni akikkel van közös téma. Akár hobbi, akár szakkör, zene, vagy bármi. A szépség szubjektív, mindenkinek más tetszik. Szóval nyugi, ne legyél elkeseredve :) ha bármi kérdésed van, vagy dumálnál, írj nyugodtan. :)
2018. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A mai társadalomban sokaknak jobban a külsőségek számítanak sajnos :(
2018. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tapasztaltam sajnos :(
2018. dec. 8. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok csak én lassan már kilépek a tizenéves korból :/
2018. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2018. dec. 8. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak úgy sajnos, ahogyan te is... A gond nem veled van, hanem a mai hozzáállással eh hez az egészhez. Hogy pl.minden lánynak csak a menő pávák, vagy minden fiúnak csak a plázapics@k kellenek... És a belső nem igazán számít ma már... Pedig rengeteg ember van, akinek nagyon jó személyisége van, kedves, jófej, és mégsem talál kapcsolatot, pont az előbb leírtak miatt.. Viszont. A remény hal meg utoljára (:

16/F

2018. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A mai tini korosztállyal van a gond, nem veled. Velem is ez van, én úgy oldottam meg valamilyen szinten, társkeresőre regisztáltam.

Találtam barátokat rajta.

Igaz, nehéz. De nem lehetetlen. :)

Nekem bevált az ismerkedős módszer :)

Probálj eljárni valamilyen társaságba, vagy képzésekre ami érdekelne.

Sok sikert!

Remélem sikerül!

Fel a fejjel! :)

2019. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló voltam bocsi, kihagytam. 22/L
2019. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!