Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác már nagyon az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác már nagyon az elején le akar feküdni velem akkor biztos hogy nem akar többet?

Figyelt kérdés

Ő már idősebb és tapasztaltabb azoknál akikkel eddig dolgom volt. És hát nem az hogy erőszakos, finoman ér hozzám és normálisan beszél velem, de úgy eléggé olyan értelemben kezdeményez nálam és elég sokszor utal a dologra. Azt tudom hogy az előző barátnőjével is már akkor megtörtént amikor mégcsak ismerkedtek,nés utána 7 hónapig együtt voltak.

Azt tisztázzuk hogy nem vagyok olyan lány akire hónapokat-éveket kellene várni, és amikor csókolóztunk már akkor éreztem hogy működik közöttünk, az pedig nálam ritka hogy valakivel élvezem a csókot. Viszont azt nagyon nem akarom hogy kihasználjanak,kidobjanak,aztán a hátam mögött minden ringyónak elmondjanak.

Szerintetek van rá esély hogy nem feltétlenül csak ennyi lesz,akkor sem ha már az elején nagyon akarja, csak szereti olyan téren is megismerni a másikat? Nem azt mondom hogy mindjárt komoly kapcsolatot várok,mert ez úgyis azon múlik hogy hogyan alakul közöttünk de a fent említett dolgokat nem szeretném. Korábban mégcsak ilyen nálam fiatalabb,tapasztalatlan szűz fiúkkal volt dolgom akik még egyértelműen gyerekesek voltak egy lányhoz,ő az első nálam idősebb

16/L


2021. szept. 11. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, igen!
2021. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk mi lesz? Nem vagyunk jósok, ha még könnyen adod magad nem kell csodát várni, gondolom te sem komolyat keresel, legalábbis a leírásod alapján nekem az jött le hogy te is inkább a szex miatt barátkozol vele, ha meg elmond minden ringyónak így jártál.
2021. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem feltétlenül.

Én eddig akárhány lánynál kezdeményeztem, mindegyikkel komoly kapcsolatot szerettem volna. Viszont nagyon szeretem a szexet és iszonyatosan kívántam a testüket. Ezért nagyon nehéz főleg az elején távol tartanom magam a testüktől, hogy nehogy úgy érjek hozzájuk, hogy erőszakosnak tűnjön. Tudok várni akár heteket is, de én mindenképp komolyat akarok, rengeteg szexel.


Viszont vannak olyan pasik, akik csak szexet akarnak, szóval ezt csak akkor fogod megtudni, ha beszélsz vele erről.

2021. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ha meg elmond minden ringyónak így jártál" köszi 2. de azért nem lenne túl jó érzés

Amúgy köszi mindenkinek,a negatív válaszokat is,ma este úgyis találkozunk majd rákérdezek hogy mit tervez velem. Csak azt sem akarom hogy túl tapadósnak gondoljon mintha egyből komolyat akarnék,szóval nem tudom hogyan vezessem fel

2021. szept. 11. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezért szoktam mondani, hogy nem érdemes már az első hónapokban oda adni magad senkinek se, ha ennyire nem akarod, hogy kihasználjanak, sajnos 3 hónapot szinte biztos, hogy kivár az a pasi is, aki csak dugni akar, 5-6 hónap viszont bőven elegendő ahhoz, hogy kiderüljön, hogy csak arra kellesz e neki, vagy komolyan gondolja e és csak egyszerűen kanos, de tud várni. Úgyhogy ha félsz attól, hogy kihasznál, akkor járjatok, de várjál még a szexel, a bizalom sincs meg köztetek, még nagyon az elején járhattok.
2021. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Abból ítélve, ahogy és amit írsz, inkább akarsz komolyat vagy semmit, mintsem komolytalant, nem? Ha pedig igen, akkor érdemes lehet ennek tudatában és akár erre alapozva megejteni azt a bizonyos beszélgetést. Csak ezzel is az a baj, hogyha csak ki akar használni, akkor megvan az esélye, hogy més egy ilyen beszélgetés után csak elhitesse veled, komolyak a szándékai, ezt senki sem fogja tudni megmondani sajnos.

Sok sikert előre is, remélem jól alakulnak majd a dolgok! :)

2021. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

mindegy, úgyis oda adod magad

Jön a hülye duma "Nem mindenkivel élvezem a csókot stb" már az elején érzem ezt azt

kurasd meg magad és kiderül mit akar

2021. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, már egy párnak modjátok magatokat ? Ha még csak nem is a barátod, akkor elég korai a szexen gondolkozni, főleg ha nem szeretnél úgy járni, hogy lefeküdsz vele, aztán 2 hét után kidob, mert nem úgy sültek el a dolgok. Nekem nagyon úgy hangzik, hogy Te sem keresel semmi komolyat. Azért amikor egy srác igazán szeret egy lányt nem sietteti a szexet, sőt ez a téma általában csak később kerül fel, nem mindjárt a legelején..Nem tudom hány éves a srác, de ezek az idősebb plaik legtöbbször azért hajtanak az ilyen 15-16 éves lányokra, mert könnyebb őket ágyba vinni.
2021. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha hosszú távra akarná a kapcsolatot, akkor türelmes lenne és nem célozgatna.

Hagyd őt a fenébe. Tetszel neki és akar egy újabb strigulát húzni magának, mondván: "na, ő is megvolt nekem...".

Ffi.

2021. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na?
2021. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!