Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha l6 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha l6 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy nem volt barátnőm 16 évesen, de úgy érzem szükségem lenne egyre! Vagyis hiányolom, hogy átölelhesek valakit! Beszélgettem már pár lánnyal, de sosem éreztem többet barátságnál! Olyan volt, hogy pl. 1-2 hónapot beszéltem lányokkal, ők belém szerettek és megkedveltek, de én úgy voltam vele, ha én nem szeretem viszont, nem akarok neki fájdalmat okozni, hogy nem szeretem!

2021. szept. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Az paismnak is 17 évesen lett először

Jól csinálod beszélgess ismerkedj

Majd érezni fogod kivel kell összejönni és elfog jönni az a lany

2021. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen!
2021. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális.:)
2021. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel.
2021. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Erre a napra is jutott egy ilyen kérdés... Továbbra sem gáz, bárhányszor kérdezi meg valaki.
2021. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óhh én 23 vagyok és még nekem sem volt :D Szóval nyugi, bőven ráérsz akkor barátnőzni, ha már készen vagy rá.
2021. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem gond szerintem.
2021. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!