Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik fiú barátom szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiú barátom szerelmes belém mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást. Nem régtudtam meg hogy szerelmes belém. Ezt egyik lány barátom mondta.(voltak jelei hogy kedvel de nem gondoltam hogy komoly)De én nem érzek így hogy mondjam el neki anélkül hogy megbántanám és a barátságunkat tönkre tenném?


17/L



2021. szept. 20. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van rá jó mód hogy ezt elmondd neki, ha megbántódna bárhogy megbántódna. Ha ő még nem mondta el (és nem tudja hogy tudod) akkor ne is említsd meg max néha utalj rá hogy milyen jó barátod stb (friendzone) vagy ha tudsz valamit ami nagy célja az életben azzal elérheted hogy ne úgy gondoljon rád mint szerelemre (gondolok itt mondjuk arra, ha akar gyerekeket akkor azt mondod te nem és így nem kockáztatnád meg a kapcsolatot stb)

Harmadik opció meg hogy elmondod neki egyenesen hogy nem jön be úgy és ha letudja kezelni és a barátod akar maradni akkor annyi vagy otthagy (ha azt is mondja a barátod lesz nem biztos hogy menni fog neki 1-2 hét után)

2021. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod neki vagy ha nem mondod el neki, mindenképpen szenvedni fog.

Én is így jártam. Szerelmes lettem egy lány barátomba és ő visszautasított. Attól kezdve nem igazán beszéltünk, kerültem a társaságát, mert nagyon fájt. Pedig előtte évekig nagyon jó barátok voltunk. Viszont ha nem mondta volna el, akkor még rosszabb lett volna, mert a bizonytalanság mindennél rosszabb. Gondolj bele, hogy mennyire rossz lesz neki végignéznie ahogy te más pasikkal jársz. Ez az ő részéről már nem barátság, hanem szerelem. A te részedről pedig csak barátság, tehát másba leszel szerelmes előbb-utóbb. Neki mindenképpen rossz lesz, akármit teszel. Szóval csak azzal tudod enyhíteni a dolgot, ha nem húzod az időt és minél előtt tisztázod a dolgot.

2021. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, ha ő nem hozza fel ezt. Egyrészt sosem tudhatod, hogy változnak-e az érzéseid. Lehet, hogy mire elmondaná a srác, már másként viszonyulnál a dologhoz.

Ha meg szóba hozza, akkor úgyis kell valamit valaszolnod.

2021. szept. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!