Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne így leszólítanom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne így leszólítanom?

Figyelt kérdés

Suliban van egy csaj aki nagyon bejön, és még soha nem beszéltünk. Én arra gondoltam hogy megkérem nézze meg van e valami a hátamon mert az egyik haverom azt mondta hogy ráragasztott valamit. És utána már menne a beszélgetés, mert ha valakivel passzolok akkor egyből nagyon jól el tudok vele beszélgetni.

16 f



2021. szept. 25. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Akár még be is válhat
Totál baromság
35 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha szavazol légyszi eg, indokot is írj, előre is köszi.
2021. szept. 25. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, h te is tetszel neki?

Sztem mukodhet, ha te is bejossz neki, akkor orulni fog.

2021. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Úgy akarod eldönteni, hogy passzoltok e ,hogy megkérdezed van e valami a hátadon? Ez egy igen, vagy nem válasz lesz. Esetleg egy "hagyj a francba".


Inkább menj oda, és kezdj rl beszélgetni vele valami normális témáról. 17l

2021. szept. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk és gondoltam így kezdeményezem a beszélgetést utána persze más témát dobok fel.
2021. szept. 26. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem a legjobb taktika, de azért hajrá! :)
2021. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor mivel lenne érdemes próbálkoznom?

Lehet csak én gondolok bele sokat de idén volt 2-3 szemezésünk eddig ami elég távolról volt, de mikor a folyosón szembd megyek vele akkor rám sem néz

2021. szept. 26. 10:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jelent semmit, lehet zavarban van.😊

Sztem ez jo, ha o is akar veled beszelgetni, akkor ez lehet indito.

Ha meg nem, akkor tok mind1 mit mondasz🤷🏼‍♀️

2021. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 köszi, igyekszem megpróbálni, azt el is felejtettem az egyik legjobb barátnője ismerősöm, csak egy ideje keveset beszélünk.
2021. szept. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!