Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány nap után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány nap után kéne hagynom egy kis időt, hogy ő is írjon?

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy lánnyal, nem túl aktív a beszélgetés, mert azért van, hogy 1 óra is eltelik, amíg válaszol, de szokott érdeklődni, megkérdi, hogy mit gondolok valamiről, meg kedvesen is szokott válaszolni, szóval abszolút nem érzem azt, hogy le akarna koptatni ennek ellenére, mert nem is mindig van netközelben. Viszont beszéltük, hogy ki mit fog csinálni a hétvégén és gondoltam, hogy holnap még írnék,de aztán nem "zaklatnám" a 2 napon. Szerintetek ha érdeklem, akkor fog ő érdeklődni felőlem(például, hogy hogyan telt a hétvége)?

Ha esetleg meg nem írna, akkor megéri még próbálkozni, vagy teljesen hidegen hagyom és boldogabb nélkülem?


2021. szept. 30. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után még nem érdemes ezen gondolkodni, viszont egy próbált megér, hogy ír-e magától.
2021. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várhatsz 2-3 napot, hogy ő írjon, de szerintem ha nem ír az se feltétlen jelent semmi rosszat.
2021. okt. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal a kérdésével, hogy mit gondolsz valamiről, egyöntetűen érdeklődik irántad, tudni akarja a véleményed, meg akarja ismerni a nézeteidet, aztán összevetni a sajátjaival, mennyire jönnétek ki együtt. Én azt tanácsolom, hogy írj neki és a hétvégén hívd el egy találkára.
2021. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!