Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom helyesen döntöttem e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom helyesen döntöttem e?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiszemeltjével egy este folyamán nagyon jó kapcsolatunk lett.Nagy volt az összhang köztünk. Pár napot beszélgettünk de a lelkiismeretem nem engedte hogy beszéljünk mert egyik legjobb barátnőm kiszemeltjéről van szó. Most viszont attól félek hogy jó embert engedtem el és nem tudom helyes döntés volt e

2021. okt. 2. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha semmi konkrét dolog nem történt köztük (és csak álmodozik róla), akkor simán rámehetnél te is. Viszont minden más esetben jól döntöttél.:)
2021. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Hat ha en odalennek egy csajert es egy baratom igyis ramenne.. (szerencsere nincsenek ilyen "barataim" meg a haverom se csinalna ilyet..) de ha igen akkor tuti h nekimennek aztan megszakitanam vele a kapcsot..
2021. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Én a helyedben beszélnék a barátnőmmel, és elmondanám neki, hogy "elkezdtem jobban megismerni, és hogy megvan az összhang kettőnk között, hogy nagyon sajnálom, hogy így alakult, de remélem ez nem teszi tönkre a barátságunkat. Igaz, hogy nem szép dolog tőlem, de így alakult sajnos, az érzéseinkről nem tehetünk...."

De ezt mind kizárólag akkor, ha azt érzed, hogy tényleg lehet valami köztetek és érdemes vállalni a kockázatot, ha esetleg a barátnőd rosszul reagálná le. De ha igazán jó barátnők vagytok és ő tényleg csak álmodozik a fiúról, akkor szerintem meg fogja érteni. Ha nem is egyből de szerintem nem lesz akkora jelentőssége. Persze ez attól is függ, hogy a barátnődnek mennyire tetszik a fiú. De ezeket már neked kell mérlegelni, mert ezeket a részleteket csak te tudod (a te érzéseidre gondolok)

2021. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt. Ha mégsem a barátnődé lesz, akkor lehet még a tiéd. De a legfőbb a barátság!
2021. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan közöttetek a megfelelő szikra és kémia, akkor nem tudtok ez elől elmenekülni semmiképp sem.
2021. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!