Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiú a beszélgetéseink...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú a beszélgetéseink után pár hónapra elkezdett "zaklatni". Helyesen döntöttem, hogy leráztam?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy ez miatt nagyon magába fog fordulni, és kárt tesz magában. Mióta megnézte mit írtan azután nem lépett fel. Mit tegyek?
2018. aug. 20. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Hat ilyen eset már velem is előfordult (egy lány csinálta ezt) de én lekoppintottam aztán úgy csináltam mint aki nem ismeri🙄 szerintem ne törődj vele, nem fog magában kárt tenni, eleinte rosszul esik neki de az ilyen fiúk találnak maguknak mást és mást! Nem érdemelt volna meg téged, ilyen viselkedessel! 17/F
2018. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól letted.
2018. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy öngyilkos lett, ajanld be neki az egyik lány ismerosod
2018. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!