Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy helyesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy helyesen döntöttem-e?! Nagyon gáz ez a részemről?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt és most szóba került a szakítás nálunk, mert azt hiszi, hogy szerelmes lettem a legjobb barátomba (Sanyi) . Mert sokat titkolózok előtte,ez is csak azért van mert Sanyi segített nekem ajándékot venni karácsonyra meg a szülinapjára vásárolni barátomnak. Aztán ma azt mondta, hogy jobb lenne ha szakítanánk és elfelejtenénk egymást,sok a titok és ő ezt már nem bírja, de ezeket mind érzés nélkül mondta kb mint egy robot. De én nagyon szeretem és nem akarnám, hogy vége legyen. Így sírva fakadtam és oda bújtam hozzá és csak annyit tudtam kinyögni keserűségemben, hogy az nem lehet. Gáz, hogy lány létemre "visszasírtam" magam. Mert ő tényleg érzelem mentes volt.

16l 23f



2020. nov. 28. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy gáz vagy sem, azt most lényegtelen...

De ha nem szereti a titkokat, akkor miért titkolózol előtte?

Valamit biztos nem ok nélkül "fúj" "Sanyira" szerintem hanyagolni kéne egy PICIT...

Ez a fiúkat nagy zavarja...

2020. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Legjobb barátod egy fiú xD.

Egy fiú se birná sokáig.

2020. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval az lehet a baja, hogy fiú a legjobb barátom? Eddig szerette a meglepiket és tudja, hogy most is meglepetést akartam neki.
2020. nov. 28. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Szóval az lehet a baja, hogy fiú a legjobb barátom?

azta rájöttél időbe, vagy nem?

ügyes kislány vagy ahogy látom

2020. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kössz az elismerést...
2020. nov. 28. 16:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem csak a te hibád, lehet Sanyi tényleg nem szimpi valamiért a barátodnak, azt leszámítva, hogy sokat lógtok együtt. Ha csak az utóbbi időben kezdett fújni a barátod Sanyira akkor gondold át először is, hogy történt-e valami komoly, ami miatt ez van.

Másrészről a barátod tudja, hogy azért titkolóztál, mert ajándékot vettetek? Ha nem akkor ezt a részét mondd el neki biztos megérti, ha ezek után is gondja van Sanyival azt meg kell beszélni. Egy bizonyos fokig normális a féltékenység, de beképzelni, hogy te szerelmes vagy Sanyiba nem jó dolog és gondot okoz, jogod van ahhoz, hogy Sanyi legyen a legjobb barátod, anélkül, hogy a barátodnak ez ne tetszene, amíg nem teszel semmi félreérthetőt ez nem hiszem, hogy gond.

Persze az is benne lehet a pakliban, hogy egy 23 éves férfiről beszélünk és gyerekesnek érzi a titkolózást.

Szerintem komoly hangvételben meg kéne ezt beszélnetek és elmondanotok, hogy valójában kinek mi a sérelme ebben a helyzetben, ha valóban szeretitek egymást meg kell tudnotok oldani.

2020. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt itt egy olyan kérdés, hogy a srác titkolózott, a lány meg féltékenységi hisztériás rohamokkal ostromolta, hogy mit titkol, ami a srácnak annyira rosszul esett (hogy ennyire bizalmatlan a nője), hogy lefújta a lánykérős meglepetés partit. Azaz felvilágosította a nőt, hogy mit is szervezett neki, majd mélyen megbántva otthagyta, a csaj meg kiírta a kérdést, hogy annyira hülyének érzi magát és visszacsinálható-e valahogy.

A tanulsága a dolognak, hogy akinek nincs rendben az önértékelése (a sztoriban a csaj, a te sztoridban a barátod), az nemcsak a meglepetéseket képes elrontani a bizalmatlanságával, de még a párkapcsolat is gellert kaphat ettől.

Nem tudnád felvilágosítani, hogy a titkolózásnak a karácsonyi ünnepkörhöz van köze? A közöny látszatával szerintem csak magát védi érzelmileg. Ülj le vele, fogd meg a kezét, nézz a szemébe és kérd meg hogy bízzon benned, semmi olyan dolog nem készül, ami negatívan érintené az iránta való szeretetedet és a kapcsolatotok őszinteségét. Ha ezt nem képes megérteni, benne van a hiba. Gyerekként talán még nem, de felnőttként képesek vagyunk felfogni és ennek megfelelően kontrollálni magunkat, ha a mi érdekünkben történik valami, amiről nem tudhatunk egyelőre.

2020. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Csak idő kérdése hogy Sanyika beteszi. Sanyika jó srác csak barátkozik. Sanyika akkor is barát ha beteszi. 😂😂😂
2020. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
35%

Jajj, de jó. Az előttem lévőt lepontoztam, mert egy idióta és 9%-ot zuhant! :D

Amúgy a heylében szerintem senki nem lenne elnéző. Amit természetes is... A titkolózás és a fiúkkal való találkozgatás egyenes út a szakítás felé.

2020. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!