Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Balhés sráccal összejönnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balhés sráccal összejönnétek?

Figyelt kérdés
Mindig elkövet valami hülyeséget, suliból már kiakarják rakni, meg elég önpusztítóan él, sztem sokszor nincs is magánál, abban nem vagyok biztos, hogy drogozik is-e, de vannak dolgai. Meg sok lánynál bepróbálkozott már, de velem más mint a többivel. Mindig udvarias, meg velem tényleg kedves megértjük egymást, és egyébként nem buta meghát elég jóképű is.

2021. okt. 2. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Fiatal vagy azt csinálsz amit akarsz...én is drogoztam egy csomó kapcsolatom rá ment, nem olyan mint a mesékben.


Normalisabbal jobban járnál ha hosszabb távra gondolkodsz minden esetre.

2021. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2021. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Intő jel hogy màsokkal hogy viselkedik. Most kedves veled nert tetszek neki, aztàn fél év múlva ga elmúlik a rózsaszín köd veled is ugyanolyan bunkó lesz mint másokkal. Gondolkodj előre, a drogfüggőséggel oedig teljesen tönkre fogja tenni a kapcsolatot. Én a hekyedben tartanàm a távolsàgot, nem kavarnék vele, nem akarnám hogy magàval rántison a hülyeségeibe és nekem is kárt okozzon.
2021. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem!
2021. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp!
2021. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2021. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele!
2021. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!