Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalkos csajozás mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkos csajozás mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Az este ismerkedtem meg egy kedves lánnyal az Anotalkon, és megbeszéltünk egy randit. Elmondta, hol és mikor találkozzunk, illetve milyen öltözetben lesz. Én 16 vagyok, ő 14. Leírta, hogy néz ki, de képet nem küldött. A beszélgetés alatt mindig is tartotta a témát, úgy értem egyetlen adatot sem változtatott meg a beszéd közben. Sajnos egyetlen egy elérhetőséget sem adott meg. A kérdésem az, hogy elmenjek-e a randira? Mekkora eséllyel kamuzott a lány?

2021. okt. 3. 04:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Menj oda, de Te ne légy a megbeszélt öltözékben (ha elárultad, miben leszel). Ha meglátod és bejön, akkor menj oda és füllentsd azt, hogy beszennyeződött a ruhád, ezért cserélted ki, de nem tudtad tudtára adni, mert nem adott adatokat. Ha nem látod őt, akkor hazamész egy kis várakozás után, hiszen bármi miatt késhet.
2021. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Na, mi volt?
2021. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az anotalkon csak fiúk vannak!
2021. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
52%

Tizenéves lányként mondom hogy az anotalk egy rakás FOS. Ismerkedesre legalábbis használhatatlan.

Tele van pedókkal -volt hogy 11 évesnek adtam ki magam és kérték a "mezti képet".


Csak trollkodni járok fel, arra jó hogy megszivassam a kanos 13 éves kisfiúkat XDDD

Úgy röhögök rajtuk mindig. Kis nyomorékok🤣

2021. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Úgy látszik meg szívta és a rosszabbik eset volt.... ://///
2021. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!