Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhettek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel sokat beszélgettek , ugye most fog ki jönni a mátrix 4-dik része. Viszont én nem láttam az előző hármat és mondta hogy nézzem meg őket és meg nézi velem a negyediket viszont nem tudom hogy komolyan gondolta vagy csak viccelt.De akkor sem tudom eldönteni hogy viccelt e vagy nem. Két napra mikor megint találkoztunk megkérdezte hogy elkezdtem e és igen elkezdtem és megkérdezte hogy hol tartok. Meg mondott valami jó sorozatot és mondta hogy nézzem majd meg ekkor mondtam neki hogy el fogom felejteni a címét és erre mondta hogy majd irjak rá. Én nem értem.😩

2021. okt. 20. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj vele még egy kicsit többet és majd ráfogsz jönni. Nézd a jeleket.
2021. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólad, mert neked ő tetszik, és jól érzed magad vele a társaságában.
2021. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!