Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyíljak meg a paromnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyíljak meg a paromnak az evészavaromról?

Figyelt kérdés

Borzalmasan szégyenlem. Túlevési zavarral és testképzavarral küzdök.

Egészségesen nézek ki ezért nem látstik rajtam.

Másfél éve kezdődött

Hatalmas szégyenérzettel tölt el es nem volt lelki erom sise megnyilni ezzel kapcsolatban.

Mas priblemaim us vannak amirol tud es nem szeretnem hogy egy erzelmi roncsnak lasson.



2021. okt. 16. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elírások miatt. Alig latok a sirastol..
2021. okt. 16. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Jársz pszichológushoz?
2021. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha tudnád hány embernek van ilyen...

Ettől nem leszel sem érzelmi roncs, sem sajnálni való ember.

Ha úgy érzed, hogy a párod megértene és esetleg tudna is segíteni, hogy jobban érezd magad, akkor mondd el neki.

Ezen nincs mit szégyelni, mindenkinek vannak problémái. Személy szerint úgy gondolom, hogy nagyobb baj az, ha az ember nem beszél róla senkinek és egyedül próbál megküzdeni mindennel.

2021. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia! Valamennyire átérzem a helyzeted, én is ED-vel küzdök, éppen rehabon vagyok anorexia miatt de sajnos már bulímiás is voltam… Hát én 1 hete mondtam a barátomnak hogy nem tudok vele enni mert félek és elmagyaráztam neki az egészet. Egyáltalán nem volt neki gáz inkább sajnált szegény és kérdezte hogy hogyan tudna segíteni. Ha kicsit is megértő a párod akkor szerintem mondd el neki kerek perec hogy mi történik veled. Biztosan nem fog emiatt kevesebbnek tartani, nyugi ;) És sok sikert ha megteszed.
2021. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálad,hogy van? Te is sokat eszel aztán,képes vagy semmit? Mert nálam sokszor van így(inkább a havi miatt),de elofordul máskor is
2021. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!