Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar 20+cm magasságkülönbség ?

Figyelt kérdés
A hozzám képest alacsonyabb lányok jönnek be, de nekem nem úgy tűnik, hogy ők ezt nagyon díjjaznák :D

2021. okt. 20. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, 195 centivel még egy 170-175 cm-es nő is kicsi hozzád képest, az alacsonyabbakról (az átlag női magasság kevesebb) nem is beszélve. Bőven van kikből válogatnod, lehet, egy 150-155 centis már soknak fogja találni, de azért a 160-170-es tartományban is vannak nők.

Én pl egyébként 150 “magas” vagyok, férjem 188 és szeretem őt. Mondjuk nem a magassága miatt, az nem volt szempont, voltam halálosan szerelmes 165 centis paliba is. Ne ezzel a tulajdonságoddal akarj csajozni, de ne is úgy tekints rá mint kizáró okra.

Amúgy meg ha valaki áradozik a magas pasikról, aztán pont emiatt hajt el, akkor sajnos hidd el, nem ez volt a valódi ok, csak ürügyet akart mondani.

2021. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem miért lettek lepontozva azok akik a magas srácokat szeretik. Az alacsony fiúk féltékenyek vagy mi?
2021. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hatos, milyen magas vagy?
2021. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 175cm vagyok
2021. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13#Én lehetséges magasabb vagyok 20 centivel:)
2021. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ilyen aktív még a kérdés ? 😂

Egyébként csak 17 vagyok :)

2021. nov. 4. 21:30
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok nagy többségének tetszenek a magas fiúk.

Én 176-177 körül vagyok, de volt szerencsém 190 körüli fiúval randizni, mesés volt. Előtte alacsonyabb randipartnereim voltak, és nyilván nem a magasságuk volt, ami miatt nem jött össze a kapcsolat, de egyszerűen annyira más érzés volt csak mellette sétálni, hogy nagyon tetszett, hiába nem jöttünk össze.

Szóval szerintem nem kell aggódnod, nagyon sok lány gondolja úgy, mint én.

2021. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!