Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit a francot rontok el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a francot rontok el?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a sikertelenségnek az oka, amiért egy csaj sem jön össze. Nem tartom magam rossz pasinak, bár nem vagyok az az átlag tömegstílusú gyerek, ezt gondolom az egyik oknak, amiért nincs akkora sikerem, de ezen nem fogok változtatni, mert az nem én lennék. Elvileg jól kommunikálok, nem vagyok félénk, bunkó sem vagyok, én már több módszerrel próbálkoztam, de egy sem vált be. Volt, hogy sokat foglalkoztam az illetővel, volt, hogy inkább távolságtartó voltam, de egy bizonyos pontnál tovább sose jutottam ismerkedésben, főleg mikor el akartam hívni valakit, na olyankor hirtelen mindenkinek pasija lett, vagy halaszthatatlan programja.

Ez azért fura, mert a haverjaimnak meg már van/volt barátnőjük, eddig azzal nyugtattam magam, hogy én legalább jó csajoknál próbálkozom, meg olyanoknál akik normálisak is. Aztán legutóbb az egyik haveromnak, aki még saját bevallása szerint is egy nyápic fazon, de még csak nem is jóképű vagy gazdag, lett egy olyan szép barátnője, hogy én csak néztem. És ráadásul nem is ő kezdeményezett a csajnál, mondom ez hihetetlen. De a barátaim is csodálkoznak, hogy nekem hogyhogy nincs, mondták, hogy pont nekem, akiről külső szemlélőként azt hinnék, hogy tuti volt már nem is egy, közben meg még csak egy normális randi sem jön össze.

Megkértem a lány barátaimat is, hogy mondják el mi lehet a baj, és legyenek őszinték tehát ne nyugtatgassanak semmivel. Azt mondták szerintük jóképű vagyok, nincs semmi baj, amiért ne jönne össze velem valaki, sőt az egyikőjük régebben még szerelmes is volt belém, tehát nem lehetek olyan defektes, ha senki nem mondja.

Egyébként biztos lehetett volna már barátnőm, csak muszájból, meg szánalomból senkivel nem fogok összejönni, olyannal aki nekem nem tetszik. De nem kell azt hinni, hogy csak a környék legjobb csajainál próbálkozok, meg olyanoknál akiknek van naponta 10 kérőjük.

Most nem azt várom, hogy látatlanból mondják meg, hogy mi lehet a baj, hanem hogy járt-e valaki hasonló cipőben, vagy ismer-e ilyet. Komolyan nekem olyan mintha valami átok lenne, vagy csak tényleg balszerencse, és olyanokat fogtam ki akiknél nem volt esélyem? Ha valakinek sikerült áttörést elérni ez ellen, akkor leírhatná, hogy hogyan csinálta.



2021. nov. 6. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb nő sablonos tehát valahol az alap dolgokba keresd a problémát.
2021. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális amit érzel, ma már ez általános. Okot nem fogok tudni mondani, mert fogalmam sincs. Vagyis vannak sejtések, de ezekről órákat lehetne beszélni.


Az én ismerősi köreimben is rengeteg ilyen van és amiket leírtál, egy az egyben ugyanazok vannak náluk is. Ugye az érdekes amit szintén írsz, hogy más viszont kapcsolatból kapcsolatba megy csettintésre, vannak akik pár havonta, akár hetente váltogatják a partnereiket.


Persze nem irigylésből írom, mert semmi értelme hulladék kapcsolatokból hulladék kapcsolatokba ugrálgatni, minden egyes alkalommal még lejjebb értékelve az emberi kontaktokat.


A lényeg hogy nem vagy ezzel egyedül, általános hogy szenvedés az ismerkedés, pártalálás.

2021. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

szia! Nos, ha úgy érzed mindent jól csinálsz, és mégsem jön össze semmi akkor a legegyszerűbb és legkényelmesebb megoldás az, ha elengeded a témát. Nem azért mert hogy akkor "soha nem lesz senkid", csupán hagyj időt arra, hogy picit mással is foglalkozz és éld az életed. Az egyik legnagyobb klisé, hogy akkor fog jönni amikor nem is számítasz rá, de ez valóban így van. Nem vagy időhöz kötve, persze teljesen normális hogy vágysz egy társra.


Nem tudom hány éves vagy, de szerintem tuti 20 alatti. A fiatal srácokkal az a nagy akadály, hogy bár hiába tennének meg mindent a lányért vagy próbálnak összeszedetten viselkedni előtte idővel mindig kibukik hogy az a bizonyos fejük lágya még nincs benőve. :D Remélem érted, hogy itt most általánosítok, tehát abszolút nem feltételezek veled kapcsolatban semmit, csupán ez a tendencia. Visszagondolva RENGETEG olyan srác volt szóban a barátnőimmel való beszélgetés közben akikről kitárgyaltuk hogy meeeennnyire aranyosak, jól néznek ki, jól mutatna a vezetékneve a mienk mellett, viszont abban a pillanatban amint 3-nál több mondatot beszélgettünk vele elment minden kedvünk és ráhagytuk a témát kicsit érettebb agyacskák után kutatva. Szóval gondold ezt át! lehet csak kicsit össze kellene szedned magad! :D

2021. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Épp ezaz, de akikkel ismerkedek azok sem különbek, volt már olyan lány akire azt mondtam volna gyerekes, de ezt még el lehet nézni, én nem várom el 16 évesen senkitől, hogy minden helyzetben felnőttként viselkedjen. Én sem vagyok komoly mindig, de szerintem ez nem is baj, és számomra az is nevetséges mikor korombeli lányok 20on éves palit akarnak, aki összejön velük láthatja milyen gyerekesek sokszor.
2021. nov. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!