Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bejövök egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bejövök egy fiúnak aki most furcsán viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy osztálytársam (nevezzünk Őt X-nek), akivel elmentem egyszer egy buliba kb 1 hónapja. Mind a ketten végzősök vagyunk, Én vagyok a lány, X a fiú. Nem csak mi ketten voltunk, rajtunk kívül volt ott még egy pár barátunk. Én is ittam, Ő is, aztán utólag kiderült hogy én már régóta tetszem neki és X nagyon örült amikor közelítettem felé. Persze csak haverilag tettem, gőzöm sem volt róla hogy Ő így érez. Természetesen Én ezt egy barátjától tudtam meg, Ő nem mondta nekem hogy "crushol".


Na de a lényeg:

Tegnap is elmentem vele buliba és nagyon távolságtartó volt. Próbáltam beszélgetést kezdeményezni, de valahogy nem sikerült egy olyan jót beszélgetni vele, mint 1 hónappal ezelőtt.

Felmentünk egy barátnőmhöz és volt ott egy másik fiú is. Folyamatosan a közelemben szeretett volna lenni, Én meg inkább az X-hez akartam közelíteni, aki elnyomott magától. Se beszélni nem tudtam vele, se a közelében lenni, mert olyan volt mintha menekülne előlem. Szerintetek miért viselkedett így? Teljesen össze vagyok zavarodva. A legjobb az egészben, hogy X nekem is tetszik. Beszéljek vele? Vagy lehet hogy Ő már nem úgy érezne...? Ilyen hamar csak nem változott meg, vagy igen? Esetleg az a másik fiú volt a baj? Nyilván beszélgettem vele és amikor befeküdt mellém az ágyba akkor nem küldtem el onnan, helyette Én mentem el az X-hez...



2021. nov. 6. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg most is tetszel neki, de az első buli már 1 hónapja volt és semmi nem történt azóta. Ha egyáltalán emlékszik arra amit csinált és mondott részegen, akkor látta hogy nem volt folytatás, tehát ő úgy gondolhatja hogy elutasítottad. Emiatt lehet tüske van benne.


Kínosnak érezheti a helyzetet amiatt is, ha a haverjáról megtudta hogy kavarta a szrt és árulkodott neked, azaz te tudod mit érez, fordítva viszont nem és ugye továbbra sem volt folytatása.


A másik része hogy józanul eddig se mert kb. hozzád szólni, pia kellett hogy közelítsen feléd. Az pedig nem változik, főleg ha beszri vagy önbizalomhiányos és alkohol nélkül nem mer semmit csinálni.

2021. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindúlva akkor vagyok ilyen ha valami nagyon bánt. Ha távolságot akart volna tartani eleve el se megy. Próbáld megtudni mi baja volt.
2021. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ha jobban belegondolok, ezen a héten amúgy is furcsán viselkedett velem. Lehet megtudta hogy a barátja mondott nekem egysmást. Ezen a héten még a szemembe se mert nézni. Amikor beszéltem hozzá, vagy kérdeztem tőle valamit, mindig szemezünk, de ez nem jött össze.
2021. nov. 6. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
biztosan arról van szó, amit az előbb te is leírtál. X zavarba jött, vagy esetleg nem biztos a dolgában, ami fiatalként teljesen normális. előbb-utóbb fel fog oldódni és kitalálja, mit szeretne. biztos megijedt, hogy tudod mit "érez". ha nagyon bejön, és bevállalós vagy, akkor mondd el neki, nagyot nem veszíthetsz, főleg, ha kölcsönös az érzés. végzősök vagytok, ez az utolsó évetek együtt, szóval ha valami balul sül el, nem kell majd éveken át szembenézni vele. sok sikert! :)
2021. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit idő alatt nem múlik el csak úgy egy érzelem. Szerintem arról lehet szó, hogy nem kapott tőled pozitív visszajelzést, ezért a tetszésre utaló minden jelét próbálja elfedni. Vagy akár az is előfordulhat, hogy szándékosan kerül a kontaktot, hogy kiszeressen belőled.

Ha tetszik neked, lépj te, mert ő nem fog. Minden bizonnyal még mindig bejössz neki, szóval nincs rizikó abban, ha bevallod neki az érzelmeidet.:)

2021. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te utasítottad el egy hónapja, honnan kellene tudnia, hogy igazából tetszik neked.

Játszhatnál tisztá(bb) lapokkal.

Ha nem tetszik, hogy mostanában kerül, akkor mondd meg neki.

Ha nem tetszett, hogy a buliban olyan volt, mondd el, és főleg azt, hogy te vele akartál beszélgetni, nem azzal a másik sráccal.


Igazából tudod, hogy bejössz neki, a viselkedése is ezt mutatja, akár meg is mondhatnád neki, hogy a közös ismerősötök elmondta.

2021. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltünk és most randizgatunk. :) Köszönöm a válaszokat, már mindent tisztáztunk!
2021. nov. 24. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot nektek 😉
2021. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!