Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lettetek túl az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettetek túl az első szakításon?

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint egy éve szakítottunk a barátommal. Első szerelem volt, bár nem tartott sokáig vagy fél évig voltunk együtt. Csak most karácsonykor rakott fel képeket a barátnőjével és olyan fura volt. Meg ahogy így eszembe jutott messengeren visszaolvastam az üzeneteinket. Nyilván nem fáj már úgy a szakítás meg már azt hittem elengedtem...... De nem tudom. Hiányzik még mindig. Ti mikor lettetek túl az első szakításon?

2021. dec. 28. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelemnél ez gyakori. Én 4 hónappal később tudtam új kapcsolatot kezdeni, tiszta fejjel, vagyis nagyjából ennyi idő kellett hozzá.
2021. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én körülbelül 10 éve estem át az első szakításomon.

Nem tudom, ki hogy van vele, de minden exem egy szinten "hiányzik".

Jó emberek voltak, nyilván szerettem őket úgy is, mint ember, ezért a mai napig érzem mindegyik hiányát. De kövezzetek meg, ha Bennem van a hiba (könnyen lehet)

2021. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
9 éve nem vagyok túl rajta 😀
2022. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ezt nagyon rossz olvasni, ha valakit még kísért a múlt. Remélem nem tart már sokáig.


A kérdésre: Tini koromban volt egy rövid (első)"kapcsolatom", de nem volt mély vagy szerelem. Kémia volt köztünk, de ennyi. Még így is meggyászoltam, mégha rövid folyamat is volt (2hét) nálam (a fentiekben leírt miatt).

Sok mindentől függ, hogy mikor tudod elengedni, de siettetni sajnos nem tudod. A maga idejében már nem fogsz rá gondolni csak szép emlékként.

2022. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan 2 éve hogy nem vagyok túl, de már el fogadtam hogy így vagyok mert úgysem találnék jobbat nem! Sőt rosszabbak vannak. Igazából egy nagy hülye voltam ennyi mert a kinézetet néztem ez volt a főprobléma inkább maradtam volna vele és lett volna egy értelmes ember akivel együtt leszek, de már mindegy..
2022. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legeslegelső szakítás egy két hetes kapcsolat után volt, vagy legalábbis annak indult. Ekkor belekóstoltam a dolgok menetébe, úgy voltam vele, hogy nem kell kapcsolat, bár egyébként ha máshogy gondoltam volna, akkor már pár héttel később belementem volna. Szó mi szó, 10 hónappal később egy kapcsolat lehetősége kopogott az ajtón, és mivel viszonzott volt általam, így hát belevágtunk. 14 hónappal később vége lett.

Ezután szükségem volt a szokásos kényszerpihenőre, mert bár nem viselt meg, jó ilyenkor egy ideig egyedülállónak maradni. Ezt követően 4 hónappal kezdett igazán alakulni a következő, majd szűk egy hónapra rá összejöttünk. Ennek ma van 14 hónapja, azóta is együtt vagyunk.

Az pedig, hogy hiányzik, természetes dolog. Én mindkettő ezelőtti kapcsolatomra negatívan tekintek vissza, mert utólag belegondolva nem tartom őket jónak, de azért időnként eszembe jutnak és ha hiányozna akár csak az egyik is, akkor jó eséllyel benne lenne a fejemben akár órákig is és hiányozna.

2022. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!