Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Tetszene nektek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tetszene nektek olyan aki duci egy kicsit és szereti csipszet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Hogy lehet a chipset kicsit szeretni? :D Azt vagy nagyon szereted, vagy semennyire.
2022. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Dagadt vagy és nem teszel ellene! Bezzeg a chipset tömöd magadba.. hogy lehetne egy ilyen rágcsálót “szeretni” (?)
2022. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
2 es ez egy nagyon undorító komment volt. De bántsd a másikat, te se vagy semmivel jobb. Nekem nincs bajom a ducikkal, a személyiség a fontos.
2022. jan. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
*Ne
2022. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Kicsit duci, nem kicsit szereti a chipset:DDD
2022. jan. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Arra értem, hogy duci egy kicsit!!

Félrelett értve!!

2022. jan. 4. 08:51
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy lány vagyok!

Ez egy közvélemény kutatás!

2022. jan. 4. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezek nem túl mérvadók... a barátom is duci kicsit, és szereti a chipset.. de nem ezért szeretem, ezeken kívül azért van még pár tulajdonsága... de ez nem azt jelenti, h egészségtelenül elhízott, aki ahelyett, h tenne ez ellen valamit, egész nap tömi a fejébe a chipset... na az már nem tetszene.

17/l

2022. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, mert ha a duci azt jelenti, hogy az átlagos, vagyis borzasztóan vézna fiúkhoz mérve van rajta pár centi húsréteg, az még nem is lenne negatívum. Viszont rendesen dagi, körtokás, hörcsögarcú srác nem tudna tetszeni.
2022. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Talán nem kizáró ok, de jobban tetszene, ha nem lenne duci. De nem ez a legfontosabb.
2022. jan. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!