Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/srácok, akik sikeresen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/srácok, akik sikeresen találtak párt online! Hogy indult el a beszélgetésetek? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés
Nektek hogy kezdődött az online ismerkedés? Konkrét szándékkal írtatok rá a másikra, vagy csak elkezdtetek beszélgetni és kialakult minden magától?

2022. jan. 4. 18:22
 1/6 Szivessa3 ***** válasza:
100%

Én csak simán ráírtam az adott illetőre és onnan alakult ki minden. Az elején az általános témákról beszélgettünk, majd utána személyesen is találkoztunk.

20/F

2022. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

A mostani eszemmel, már nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Szörnyű volt!


Közbeszólt a távolság is,ami köztünk volt (300km)

Beszélgettünk beszélgettünk,kb minden nap, úgy 1 éven keresztül.

Féltem is,ha találkozunk,nem lesz már közös témánk sem.

De nem így lett.

Idővel aztán vége lett, hozzáteszem,nem az én hibámból!


Ez nem a megfelelő válasz a kérdésedre tudom,de tényleg csak akkor menj bele,ha a másik fél nem Magyarország másik végén lakik.

2022. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Általában azzal, hogy csak úgy ráírok, vagy ő rám (ami ritkább) igaziból nem is kell több, meg valahol el kell kezdődnie. Szerintem nem jó azzal ráírni valakire, hogy megmondod magadnak na most akkor veled összejövök, mert akkor sok csalódás fog érni. Meg nagyobb is lesz a nyomás. Szimplán beszélgettek aztán vagy kialakul valami vonzalom vagy sem.
2022. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan a nevét 2 nap múlva tudtam meg annyira elbeszéltünk:D. De igazából alap dolgok nekünk a suli volt, a sport, hobbi ilyenek.
2022. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Egy külföldi fórumon posztolt hogy beszélgetni akar, barátokat szerezni és 9 hónap után repülőn ültem hogy találkozzak vele (2000km) azóta már szakítottunk, de barátok maradtunk

Ha tehetném újra megtenném ha találok valakit aki annyira tetszik mint ő tetszett ott

22/F

2022. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
igaz nekem még semmilyen kapcsolatom nem volt, viszont egy barátnőm úgy ismerte meg a mostani párját, hogy egy játékban ugyanabba közösségbe kerültek, és idővel privátban is el kezdtek beszélgetni (akkor még teljesen random dolgokról, baráti szinten)
2022. jan. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!