Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem párt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Már elsős korom óta rendszeresen lovagolok, és kajakozok versenyszerűen, december óta pedig otthon is edzek, saját testsúllyal. Szóval elég izmos vagyok. Ráadásul kereken 180 cm magas vagyok, úgyhogy nem vagyok éppen egy férfiálom. Szerintetek van esélye párt találni egy olyan lánynak, aki a saját évfolyamán a legerősebb?(és az egész gimiben kb 7. legerősebb vagyok fiúkat is számolva 10.-ként). Vannak barátaim, de a fiúk, ha kapcsolatról beszélek, folyton a vékony lányokat hozzák fel ideáljukként. Szóval szerintetek van esélyem párt találni ilyen külsővel?

2021. máj. 1. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? én például szeretem az izmosabb nőket...nincs ezzel semmi baj.
2021. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van. A magas lányok sokaknak bejönnek (ehhez ugye az kell, hogy ne üldözz el valakit csak mert kicsivel alacsonyabb), illetve ha nem úgy nézel ki mint egy olimpia súlyemelő, csak szimplán sportos tested van, az megint csak egy vonzó tulajdonság. 18/f
2021. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában meglepően sok ilyen kérdést látok, mindenhová írom, hogy természetesen van, sok férfi szereti az izmokat.


A gond inkább ott van, hogy valószínűleg ha neked a full vékony nem sportoló fiú az ideálod, akkor lehet ő nem fogja jól érezni magát a kapcsolatban mert erősebb lennél mint Ő.

Viszont szerintem ilyen fiút nem akarsz.


A legtöbb férfi azért nem kedveli az erős nőket (bármilyen értelemben) mert szerencsétlenek és tudják, hogy ott többet kellene nyújtaniuk.


Igazából szerencséd van. Valószínűleg csinos vagy később majd az igazi szuper pasikat tudod majd bevonzani...persze ha belül is minden rendben van.

2021. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán van. Persze nem illessz össze akárkivel, az biztos. Hova valósi vagy?😊
2021. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, de én személyesen abszolút taszítónak értem az izom-snu-snu-lányokat. Roppantson fatörzseket a combjaival, de ne az én közelemben. Tudom, hogy van akinek ez totál vonzó, vagy van annyira elkeseredett hogy már bármi jobb a semminél.
2021. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
(4es vagyok) egyébként a kajakos lányok egész szépek szoktak lenni szerintem 😅 néha rájuk nézek amikor vizen vagyunk😅 (én nem kajakozok, mást sportolok)
2021. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam fix nem vagy erősebb :D
2021. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ne lenne?
2021. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Cuki lehetsz.
2021. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!