Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már tetszik egy ideje az egyetemről. Eddig kb csak társasággal találkoztunk. Ismerem kb fél éve. Elkezdtem mostanában érezni, hogy tetszik, sőt talán szeretem is. Elhívnám randira, csak nehéz, mert ugye eddig csak társasággal találkoztunk, multkor el akartam hívni randira, de végül nem lett belőle semmi, mert mondta, hogy tanulnia kell aztán abban maradt a beszélgetés. Nagyon aranyos és szimpatikus, szerintem én is bejövök neki.

Az a gond, hogy szerintem picit baratzonaba tett, mivel ismerjük egymast egy ideje es sosem volt semmi koztunk. Csak kisebb dolgok, amik kb jelentektelenek. Hozzambujt reszegen stb.



2022. jan. 22. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 1 randi kéne igazából, ott már fel lehet szedni ha mindent jól csinálsz
2022. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez a cel. Igazabol nem tudom mennyire hulyeseg, de kimeneteltol fuggetlenul csak meg akarom beszelni vele az egeszet, mert mar kezdek fejre allni ettol a sotet folttol koztunk
2022. jan. 22. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:

✅ bakker, tudod mit jelent a RANDI ?

✅ ISMERKEDÉSI EGYÜTTLÉTET !

✅ Tehát ha nem tud eljönni vacsira/mozira/stb randi-sablon dolgokra

✅ Akkor elhívod TANULNI :)

✅ Nincs kőbe vésve, hogy hova viszed randizni.

✅ Ha neki csak a tanulásra van ideje. Akkor elhívod egy romantikus helyre TANULNI.

✅ "tudok egy jó tanuló helyet,ahol csak úgy szívod magadba a tudást"

✅ És elmentek egy jó kis könyvkuckóba tanulni, ahol kaját is rendelhettek ;)

2022. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!