Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen? Mi történik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen? Mi történik velem? Mi történik velünk? (Lány lánnyal?)

Figyelt kérdés

Alapvetően átlagcsajnak képzeltem magamat, lazán fogtam fel mindent, egészen addig, míg közel nem kerültem egy másik lányhoz, aki az osztálytársam, akivel együtt hülyültünk, viccelődtünk, akivel egyre több közös programot csináltunk, és akivel odáig fajult a dolog, hogy már gyertyafényes ebédeket rendezünk, mikor vendégségben vagyunk egymásnál és kaját rendelünk a tanuláshoz, amit egyébként szintén elhülyülünk, moziban fogjuk és simogatjuk egymás kezét, az utóbbi időben pedig hosszan tartó, hátsimogatós ölelésekkel búcsúzunk egymástól, meg puszi-puszival! Ebből volt két szájrapuszi is, ami barátnőm szerint csak véletlen volt és mentegetőzött miatta, de aztán mégis becsusszant újabb szájrapuszi, meg már ott tartunk, hogy virágcsokrokkal, rózsákkal, csokikkal kedveskedünk egymásnak, meg visszatérve kicsit a vendégeskedésekre is, hétvégente szoktunk néha pizsipartit csinálni magunknak, ami annyit jelent, hogy pizsiben elröhögjük az estéket, aztán egy ágyban is alszunk és néha elalvás előtt is fogjuk egymás kezét és ilyenkor szégyellem is kicsit magam, mert olyasmi érzéseim vannak, hogy a közelsége miatt(?) fura szorító, lüktető érzést érzek a hasamban és arra gondolok, bárcsak ruha nélkül is összeölelkeznénk és nagyon szeretném megcsókolni.


Szerintetek mit érezhetek, és mit érezhet ő? Az ajándék virágok tőle indultak ki, de én meg fojtattam, én meg azon kapom magam, hogy könnyes mosollyal ölelgetem a párnámat, miközben magam elé képzelem a mosolyát, a hangját, a szemeit. Együtt szoktunk táncolni a kedvenc zenéinkre, néha együtt sportolunk, amik idétlen birkózással végződnek. Nem tudom, meddig taglalhatnám még, segítsetek, mi volt köztünk, mi van köztünk, hová vezet ez az egész?



#érzelem #leszbikus(?)
2022. jan. 26. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Ezt az egészet egy vígjátékban tudnám elképzelni. Szájrapuszi, pizsiparti, ölelgetés, egymás kezét fogás az ágyban, alvás, virágot adtok egymásnak, stb., de még mindig nem vágod le, hogy mi van, és még szégyelled is magad.


Most nem tudom, hogy mi a nagyobb cink, hogy nem vágod le, vagy hogy ilyen sztorit találtál ki.

2022. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
10pont az utolsó mondatra! :)))
2022. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez több minden lehet nem csak az amire te gondolsz. Bár bármi előfordulhat. Van ilyen.
2022. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Ennyiből nem tudtam eldönteni.. Hívjatok meg magatokhoz, élőben többet tudnék mondani! (A pontos diagnózishoz látnom kellene, hogy hogyan reagáltok fehérneműben egymásra.)
2022. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
4-es xDD
2022. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Baby, leszbik vagytok. Ennyi.
2022. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne érezz bűntudatot, semmi okod rá. Szerelmes vagy, ennyi. És hogy egy lányba? Kit érdekel?


Ha nagyon tanácstalan vagy, nem tudod, hova vezet ez, üljetek le, és beszéljetek, őszintén. Aztán majd kiderül, mi lesz.

2022. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7-es, te vagy a legnagyobb segítség, vagyis inkább az egyetlen igazi segítség, bár #6-os is tömören, de segített, de mindegy is, nem a válaszok hasznosságát akarom elemezgetni, szóval arra jutottam, hogy elengedem magam, és nem agyalok annyit. Tudom, erre magamtól is rájöhettem volna, de képzelheted, hogy nem könnyű "ilyenkor" gondolkodni.
2022. jan. 27. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy véletlen álltok így egymáshoz. Gondolom benne is motoszkál valami.


De megkene lépni valahogy, atlepni kicsit a határt. Aztán tisztázni a helyzetet.

Szurkolok neked h jól menjenek a dolgok.

2022. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
na jönnek az "ez kamu" című emberek akik nem tudnak mit válaszolni de azért mégis írnak valamit hogy okosnak tűnjenek :D
2022. jan. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!